Партнерська програма Omio

вигідні комісійні;
унікальний і надійний продукт;
своєчасні автоматизовані виплати.

Співпрацюючи з нами, ви отримуєте

Omio — унікальна платформа для подорожей, яка дозволяє мандрівникам порівнювати та бронювати квитки на поїзди, автобуси й літаки відповідно до своїх потреб. Наша партнерська програма дає вам змогу поділитися досвідом Omio зі своєю аудиторією користувачів і монетизувати їхні бронювання за допомогою наших інструментів.

Розширюйте охоплення

Пошуковий API

Установіть зв’язок із понад 800 партнерами за допомогою API Omio — інтерфейсу, завдяки якому ваші клієнти зможуть простіше знаходити цікаві варіанти подорожей різними видами транспорту.

Віджети

IПідвищте якість обслуговування клієнтів, додавши на свій вебсайт віджет Omio.

Мультимедійний контент

Отримайте доступ до величезної мультимедійної бібліотеки з багатою колекцією банерів для різних потреб.

Що говорять наші партнери?

Запитання й відповіді

Чому вам варто приєднатися до програми?

Участь у нашій партнерській програмі означає, що ви працюєте з однією з найбільш швидко зростаючих онлайн-платформ подорожей у світі. Ми пропонуємо широкий спектр каналів зв’язку, унікальний контент і високі показники конверсії.

Хто може приєднатися до партнерської програми Omio?

До участі в програмі запрошуються онлайн-турагенти, власники вебсайтів і додатків, які бажають пропонувати своїм клієнтам найкращий вибір варіантів подорожей. Діють певні правила й обмеження, з якими можна ознайомитися в наших Умовах і положеннях тут.

Що відбувається після реєстрації?

Після того як ви подасте свою заявку, ми розглянемо її та надамо відповідь протягом 14 робочих днів.

Як працює система Omio для відстеження конверсій?

Вам буде надано унікальне посилання для відстеження. За цим унікальним ідентифікатором партнера ми зможемо визначити ваші переспрямування й віднести їх на ваш рахунок.

Які витрати й вигоди матимуть учасники партнерської програми?

Ваш прибуток від участі в партнерській програмі Omio ґрунтується на кількості згенерованих вами переспрямувань. Розмір зароблених комісійних залежить від конкретного ринку, а також від фінансового результату, отриманого як наслідок бронювань. Це означає, що вам виплачуватимуться комісійні за кожне переспрямування, яке ви зробите (реєстрація є безкоштовною).

Що мені потрібно просувати?

скільки кожен ринок має свої найуспішніші маршрути, запрошуємо вас звертатися із запитаннями або конкретними запитами за адресою [email protected].

Які типи інтеграції доступні?

Ми пропонуємо широкий асортимент банерів і настроюваних віджетів, глибинні посилання й пошуковий API.

Яку структуру комісійних виплат використовує Omio?

Розмір комісійних залежить від конкретного ринку, а також від отриманого фінансового результату. Модель повністю ґрунтується на результативності: що більше якісних переспрямувань ви зробите, то більше комісійних заробите. Для отримання детальної інформації звертайтеся за адресою [email protected].

Як і коли виплачуються комісійні?

Комісійні виплачуються банківським переказом через 30–60 днів після затвердження рахунку-фактури персоналом Omio. На початку кожного місяця ви отримуватимете звіт із підтвердженими переспрямуваннями, що підлягають оплаті. Зверніть увагу, що банківський переказ буде здійснено лише у випадку, якщо ви заробили принаймні 100 євро. Якщо цей мінімальний поріг не буде досягнуто, ваші комісійні буде перенесено на наступний місяць.

Ваше запитання пройшло повз нашу увагу?

Зателефонуйте нам або надішліть електронного листа на адресу [email protected] Ми із задоволенням відповімо на всі запитання стосовно партнерства з Omio.

Валюта
Мова

Корисні посилання