Автобусом з Барселона до Київ

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

пт
20 трав.
сб
21 трав.
нд
22 трав.
пн
23 трав.
вт
24 трав.
ср
25 трав.
чт
26 трав.

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок: Автобуси Барселона — Київ

Дістатися до міста Київ автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Барселона — Київ.
FAQs
Найдешевші квитки на автобус з Барселона у Київ можуть коштувати 5 276 ₴, залежно від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ці квитки на автобус. Рекомендуємо скористатися Omio, щоб знайти найвигідніші пропозиції для вашої майбутньої подорожі та забронювати квитки якомога раніше!
Квитки на автобус з Барселона у Київ коштують в середньому 5 398 ₴. Проте ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, коли ви купуєте квитки, а також від того, наскільки близько чи далеко до дати резервації вашої подорожі. Відтак, якщо ви бажаєте скористатися найвигіднішими пропозиціями, ми рекомендуємо бронювати квитки заздлегідь!
Перед плануванням мандрівки з Барселона у Київ, корисно знати заздалегідь, що Київ знаходиться орієнтовно 2395 km від Барселона, якщо ви подорожуєте автобусом. Щоб скористатися найкращою пропозицією на подорож з Барселона у Київ, забронюйте квитки на автобус з Omio якомога раніше.
Подорож автобусом з Барселона у Київ складає в середньому 49 год. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші автобуси з Барселона у Київ.

Якщо ви подорожуєте автобусом з Барселона у Київ, завжди корисно знати, що більшість мандрівників, котрі також подорожують цим маршрутом, відправляються з Барселона у Barcelona Sants та прибувають в Київ у Kyiv, Avtovokzal Teremky (Київ, Aвтовокзал Теремки).

Якщо ви плануєте взяти автобус з Барселона, розраховуйте на подорож довжиною в 2.6 km від центру міста до найпопулярнішого, Barcelona Sants. Коли ви прибудете у Київ автобусом, розраховуйте на подорож 13.7 km від популярного Kyiv, Avtovokzal Teremky (Київ, Aвтовокзал Теремки) до центру міста.

Ви можете покластися на наших надійних туристичних партнерів, щоб швидко дістатися автобусом з Барселона у Київ. На шляху в Київ з Барселона ви можете подорожувати разом з Euroticket, Sindbad, Infobus, Alsa чи Eurolines Switzerland. Проте завжди корисно перевірити всі наявні з Барселона у Київ, оскільки вони можуть пропонувати різні зручності.
Якщо ви плануєте подорож автобусом з Барселона у Київ, знайдіть свої квитки в один чи обидва кінці онлайн та забронюйте їх з Omio. Скористайтеся нашим додатком, щоб отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку максимально комфортною.
Безліч наших клієнтів, які планують подорож автобусом у Київ також часто мандрують до таких місць, як Варшава, Прага чи Берлін. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення між Київ і цими популярними маршрутами, вартими відвідати.
Тепер не проблема подорожувати з Барселона у Київ без авто. Скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі сполучення автобусом та знайти дешеві квитки на автобус з Барселона у Київ. Ви можете зробити вашу майбутню поїздку ще комфортнішою, якщо збережете всі ваші квитки прямо у додатку Omio.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Барселона
Київ

Most popular trains, buses and flights

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Валюта
Мова

Корисні посилання