[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
27 лист.
1483 Renfe AVE
Нд
28 лист.
946 Renfe
Пн
29 лист.
946 Renfe
Вт
30 лист.
946 Renfe
Ср
1 груд.
946 Renfe
Чт
2 груд.
946 Renfe
Пт
3 груд.
946 Renfe
Сб
4 груд.
946 Renfe
Нд
5 груд.
946 Renfe
Пн
6 груд.
946 Renfe
Вт
7 груд.
946 Renfe
Ср
8 груд.
946 Renfe
Чт
9 груд.
946 Renfe
Пт
10 груд.
946 Renfe
Сб
11 груд.
847 Renfe
Нд
12 груд.
865 Renfe AVE
Пн
13 груд.
847 Renfe
Вт
14 груд.
847 Renfe
Ср
15 груд.
847 Renfe
Чт
16 груд.
847 Renfe
Пт
17 груд.
847 Renfe

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Автобуси Сьюдад-Реал — Мадрид
Дістатися до міста Мадрид автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Сьюдад-Реал — Мадрид.
FAQs
Як далеко автобусом з Сьюдад-Реал у Мадрид?
Перед плануванням мандрівки з Сьюдад-Реал у Мадрид, корисно знати заздалегідь, що Мадрид знаходиться орієнтовно 160 km від Сьюдад-Реал, якщо ви подорожуєте автобусом. Щоб скористатися найкращою пропозицією на подорож з Сьюдад-Реал у Мадрид, забронюйте квитки на автобус з Omio якомога раніше.
Які використовуються найчастіше у Мадрид та у Сьюдад-Реал?

Якщо ви подорожуєте автобусом з Сьюдад-Реал у Мадрид, завжди корисно знати, що більшість мандрівників, котрі також подорожують цим маршрутом, відправляються з Сьюдад-Реал у Ciudad Real та прибувають в Мадрид у Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83.

Звідки відправляється автобус з Сьюдад-Реал у Мадрид?

Ви можете знайти автобус з Сьюдад-Реал у Ciudad Real, розташований 1 km від центру міста. Коли ви прибудете в Мадрид автобусом, який обирають більшість мандрівників - це Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83, що знаходиться 3 km від центру міста.

Які пропонують послуги з Сьюдад-Реал у Мадрид?
Ви можете покластися на наших надійних туристичних партнерів, щоб швидко дістатися автобусом з Сьюдад-Реал у Мадрид. На шляху в Мадрид з Сьюдад-Реал ви можете подорожувати разом з BlaBlaCar чи Samar. Проте завжди корисно перевірити всі наявні з Сьюдад-Реал у Мадрид, оскільки вони можуть пропонувати різні зручності.
Я планую свою наступну подорож автобусом з Сьюдад-Реал у Мадрид. Які найпопулярніші маршрути поблизу Мадрид теж варто відвідати?
Ваша подорож автобусом з Сьюдад-Реал у Мадрид не повинна завершуватися у Мадрид. Серед інших популярних місць, котрі варто відвідати поблизу Мадрид, є Барселона, Валенсія чи Севілья. Якщо ви бажаєте продовжити свою подорож, відкрийте для себе найкращі та найдешевші маршрути в Барселона, Валенсія чи Севілья разом з Omio!
Як мені дістатися з Сьюдад-Реал у Мадрид, якщо я не маю авто? Чи можу я дістатися автобусом натомість?
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі автобуси, якщо ви бажаєте дістатися з Сьюдад-Реал у Мадрид без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Сьюдад-Реал
Мадрид
Aeropuerto Ciudad Real-central
Зручності
Ciudad Real
Зручності

Автобуси з Сьюдад-Реал до Мадрид, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію