Автобусом з Дюссельдорф до Мілан

Найдешевші автобуси з Дюссельдорф до Мілан

Відображено час і ціни на 19 серп.

Найдешевше

$197

Середня

$206

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

10:45Düsseldorf, ZOB23г.30 10:15Milano, Autostazione Lampugnano
1 пересадка
$1971В один кінець
21:45Düsseldorf, ZOB23г.55 21:40Milano, Autostazione Lampugnano
1 пересадка
$2151В один кінець

Розклад руху автобусів Дюссельдорф до Мілан

Показано автобуси на завтра, пʼятниця, 19 серпня
10:45Düsseldorf, ZOB23г.30 10:15Milano, Autostazione Lampugnano
1 пересадка
21:45Düsseldorf, ZOB23г.55 21:40Milano, Autostazione Lampugnano
1 пересадка

Це останній автобус на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

пт
19 серп.
сб
20 серп.
нд
21 серп.
пн
22 серп.
вт
23 серп.
ср
24 серп.
чт
25 серп.
пт
26 серп.
сб
27 серп.
нд
28 серп.
пн
29 серп.
вт
30 серп.
ср
31 серп.
чт
01 вер.
пт
02 вер.
сб
03 вер.
нд
04 вер.
пн
05 вер.
вт
06 вер.
ср
07 вер.
чт
08 вер.

Найшвидші автобуси з Дюссельдорф до Мілан

Відображено час і ціни на 19 серп.

Найшвидша поїздка

23 г. 30 хв.

Середня

23 г. 42 хв.

Автобусів на день

2

Відстань

664 км

Складно подолати маршрут «Дюссельдорф — Мілан» без принаймні однієї пересадки.

10:45Düsseldorf, ZOB23г.30 10:15Milano, Autostazione Lampugnano
1 пересадка
$1971В один кінець
21:45Düsseldorf, ZOB23г.55 21:40Milano, Autostazione Lampugnano
1 пересадка
$2151В один кінець

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок: Автобуси Дюссельдорф — Мілан

Дістатися до міста Мілан автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Дюссельдорф — Мілан.
FAQs
Найдешевші квитки на автобус з Дюссельдорф у Мілан можуть коштувати 1 741 ₴, залежно від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ці квитки на автобус. Рекомендуємо скористатися Omio, щоб знайти найвигідніші пропозиції для вашої майбутньої подорожі та забронювати квитки якомога раніше!
Бронювання квитків на автобус у Мілан з Дюссельдорф коштує в середньому 2 529 ₴. Втім, резервація заздалегідь надає вам більше шансів знайти справді дешеві квитки з Дюссельдорф до Мілан, які зазвичай дорожчі у день відправлення.
Вам варто мати на увазі, що відстань у Мілан з Дюссельдорф, якщо подорожувати автобусом, складає орієнтовно 664 km. Якщо ви бажаєте купити квиток на автобус з Дюссельдорф у Мілан, радимо здійснити бронювання заздалегідь, щоб отримати доступ до найвигідніших цін на автобус.
Середня тривалість подорожі автобусом з Дюссельдорф у Мілан складає 14 год 35 хв. Проте час подорожі може бути довшим у вихідні та святкові дні, тож візьміть це до уваги, коли купуватимете квитки на автобус з Дюссельдорф у Мілан.

Перед тим, як розпочати вашу подорож автобусом з Дюссельдорф у Мілан, ніколи не завадить дізнатися, що Düsseldorf Hbf - це найпопулярніший для мандрівників з Дюссельдорф, у той час як Milan, Stazione Centrale - це найвідоміший для тих, хто прибуває у Мілан.

Щоб допомогти вам спланувати подорож до Мілан з Дюссельдорф, важливо дізнатися, як далеко знаходиться від центру міста. Найпопулярніший в Дюссельдорф - це Düsseldorf Hbf, розташований 2.7 km від центру міста. У Мілан, котрий користується найбільшою популярністю - це Milan, Stazione Centrale та знаходиться 4.1 km від центру міста.

Omio співпрацює з багатьма туристичними партнерами, щоб забезпечити вам найкращий сервіс. На шляху з Дюссельдорф у Мілан ви можете подорожувати автобусом разом з Eurolines France, Flixbus чи BlaBlaCar Bus. Радимо перевірити всі можливі, що пропонують свої послуги з Дюссельдорф у Мілан, аби дізнатися, які зручності вони надають.
Якщо ви шукаєте дешеві квитки на автобус з Дюссельдорф у Мілан, зверніть увагу на прямі автобуси з Дюссельдорф у Мілан від Flixbus. Якщо вам не вдається знайти ідеальний маршрут автобусом з Дюссельдорф у Мілан, перевірте на Omio всі запропоновані транспортні сполучення та підберіть, які саме підходять вам найкраще.
Omio може швидко знайти для вас дешеві квитки в останню мить, якщо ви плануєте поїздку з Дюссельдорф у Мілан автобусом в один чи обидва кінці. Ви можете знайти всю інформацію про вашу майбутню подорож з Дюссельдорф у Мілан в одному місці - додатку Omio.
Безліч наших клієнтів, які планують подорож автобусом у Мілан також часто мандрують до таких місць, як Рим, Париж чи Неаполь. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення між Мілан і цими популярними маршрутами, вартими відвідати.
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі автобуси, якщо ви бажаєте дістатися з Дюссельдорф у Мілан без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Дюссельдорф
Мілан

Автобуси з Дюссельдорф до Мілан, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Most popular trains, buses and flights

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Валюта
Мова

Корисні посилання