Автобусом з Київ до Зельона-Гура

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

нд
03 лип.
пн
04 лип.
вт
05 лип.
ср
06 лип.
чт
07 лип.
пт
08 лип.
сб
09 лип.

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок: Автобуси Київ — Зельона-Гура

Дістатися до міста Зельона-Гура автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Київ — Зельона-Гура.
FAQs
Найдешевші квитки на автобус з Київ у Зельона-Гура можуть коштувати 1 916 ₴, залежно від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ці квитки на автобус. Рекомендуємо скористатися Omio, щоб знайти найвигідніші пропозиції для вашої майбутньої подорожі та забронювати квитки якомога раніше!
Коли ви бронюєте квитки на автобус, важливо мати уявлення про їхні середні ціни. Якщо ви подорожуєте автобусом з Київ у Зельона-Гура, розраховуйте витратити в середньому 2 079 ₴. Ми рекомендуємо заздалегідь бронювати квитки на автобус, щоб отримати найвигідніші ціни.
Якщо ви подорожуєте з Київ у Зельона-Гура автобусом, вам варто мати на увазі, що відстань між Київ і Зельона-Гура орієнтовно 1057 km. Щоб забезпечити легку та комфортну подорож між цими містами, радимо вам забронювати дешеві квитки на автобус якомога раніше!
Завжди корисно знати, скільки часу потрібно, щоб дістатися до вашого місця призначення. В середньому тривалість подорожі автобусом з Київ у Зельона-Гура складає 27 год 20 хв, однак вона може бути довшою у вихідні та святкові дні. Дозвольте Omio знайти для вас дешеві квитки на найшвидші автобуси з Київ у Зельона-Гура.

Перед плануванням вашої подорожі з Київ у Зельона-Гура, корисно знати, що більшість мандрівників, котрі дістаються автобусом з Київ, відправляються з Kyiv-Pasazhyrsky, а прибувають у Zielona Góra, Dworzec Autobusowy в Зельона-Гура.

Коли ви вирушаєте з Київ, будь ласка, зверніть увагу, що, який обирають більшість мандрівників Omio, називається Kyiv-Pasazhyrsky і знаходиться 4 km від центру міста. Якщо ви бажаєте зупинитися в Зельона-Гура, вам теж варто знати, що в Зельона-Гура, котрий користується найбільшою популярністю - це Zielona Góra, Dworzec Autobusowy та розташовується 1874 km від центру міста.

Для найкращої подорожі автобусом з Київ у Зельона-Гура, ви можете скористатися послугами, які надають наступні: Euroticket, Infobus, Eurolines Madeltrans чи Sindbad. Втім, завжди корисно перевірити всі наявні з Київ у Зельона-Гура, аби дізнатися, які зручності вони надають.
Omio може швидко знайти для вас дешеві квитки в останню мить, якщо ви плануєте поїздку з Київ у Зельона-Гура автобусом в один чи обидва кінці. Ви можете знайти всю інформацію про вашу майбутню подорож з Київ у Зельона-Гура в одному місці - додатку Omio.
Безліч наших клієнтів, які планують подорож автобусом у Зельона-Гура також часто мандрують до таких місць, як Берлін, Варшава чи Вроцлав. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення між Зельона-Гура і цими популярними маршрутами, вартими відвідати.
Якщо у вас немає авто, тепер не проблема подорожувати автобусом з Київ у Зельона-Гура. Omio може знайти для вас найкращі сполучення автобусом з Київ у Зельона-Гура та порівняти їх на основі ваших потреб. А додаток Omio допоможе зручно зберегти всі ваші квитки в одному місці.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Київ
Зельона-Гура

Автобуси з Київ до Зельона-Гура, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Most popular trains, buses and flights

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Валюта
Мова

Корисні посилання