[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
4 груд.
440 Regionale
Знайти ціни
Нд
5 груд.
440 Regionale
261 BlaBlaCar Bus
Пн
6 груд.
440 Regionale
261 Flixbus
Вт
7 груд.
440 Regionale
Знайти ціни
Ср
8 груд.
357 Intercity Notte
Знайти ціни
Чт
9 груд.
357 Intercity Notte
261 BlaBlaCar Bus
Пт
10 груд.
440 Regionale
261 BlaBlaCar Bus
Сб
11 груд.
357 Intercity Notte
261 Flixbus
Нд
12 груд.
440 Regionale
261 BlaBlaCar Bus
Пн
13 груд.
440 Regionale
327 Flixbus
Вт
14 груд.
440 Regionale
327 Flixbus
Ср
15 груд.
440 Regionale
Знайти ціни
Чт
16 груд.
440 Regionale
261 BlaBlaCar Bus
Пт
17 груд.
440 Regionale
392 BlaBlaCar Bus
Сб
18 груд.
440 Regionale
327 Flixbus
Нд
19 груд.
422 Intercity
392 BlaBlaCar Bus
Пн
20 груд.
422 Intercity
327 Flixbus
Вт
21 груд.
324 Intercity
392 BlaBlaCar Bus
Ср
22 груд.
422 Intercity
523 BlaBlaCar Bus
Чт
23 груд.
422 Frecciabianca
327 Flixbus
Пт
24 груд.
422 Intercity
Знайти ціни

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Автобуси Мілан — Генуя
Дістатися до міста Генуя автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Мілан — Генуя.
FAQs
Скільки коштує квиток на дешевий автобус з Мілан у Генуя?
Найдешевші квитки на автобус з Мілан у Генуя коштують як мінімум 261 ₴, особливо, коли ви бронюєте квитки за цим маршрутом заздалегідь. Omio може допомогти вам заощадити гроші та знайти дешеві пропозиції квитків на автобус з Мілан у Генуя для вашої наступної відпустки.
Скільки в середньому потрібно витратити на подорож автобусом з Мілан у Генуя?
Подорож автобусом з Мілан у Генуя коштує в середньому 294 ₴. Ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, року, а також коли ви бронюєте. Що раніше, то краще у більшості випадків!
Яка відстань у Генуя з Мілан автобусом?
Вам варто мати на увазі, що відстань у Генуя з Мілан, якщо подорожувати автобусом, складає орієнтовно 119 km. Якщо ви бажаєте купити квиток на автобус з Мілан у Генуя, радимо здійснити бронювання заздалегідь, щоб отримати доступ до найвигідніших цін на автобус.
Скільки мені потрібно часу, щоб дістатися автобусом з Мілан у Генуя?
Завжди корисно знати, скільки часу потрібно, щоб дістатися до вашого місця призначення. В середньому тривалість подорожі автобусом з Мілан у Генуя складає 1 год 55 хв, однак вона може бути довшою у вихідні та святкові дні. Дозвольте Omio знайти для вас дешеві квитки на найшвидші автобуси з Мілан у Генуя.
Які використовуються більшістю мандрівників для моєї подорожі автобусом у Генуя з Мілан?

Коли наші клієнти бронюють дешеві квитки на автобус з Мілан у Генуя, вони найчастіше відправляються з Milano Centrale у Мілан та прибувають в Genova, Autostazione Principe у Генуя. Завжди корисно знати про ці у Мілан та Генуя заздалегідь перед початком вашої подорожі автобусом.

Де знаходяться у Мілан та у Генуя?

Якщо ви плануєте взяти автобус з Мілан, розраховуйте на подорож довжиною в 2.8 km від центру міста до найпопулярнішого, Milano Centrale. Коли ви прибудете у Генуя автобусом, розраховуйте на подорож 1.6 km від популярного Genova, Autostazione Principe до центру міста.

З ким я можу дістатися з Мілан у Генуя автобусом?
Якщо ви шукаєте дешеві автобуси з Мілан у Генуя, можете покластися на Flixbus, BlaBlaCar, Baltour, Bus Center чи Eurolines Switzerland, щоб швидко дістатися у Генуя. Також корисно перевірити всі можливі з Мілан у Генуя, аби дізнатися, чи є відмінності у зручностях, котрі вони пропонують.
Чи можу я знайти сполучення автобусом з Мілан у Генуя без трансферів?
Якщо ви бажаєте взяти прямий автобус з Мілан у Генуя, вам варто звернути увагу на квитки від Flixbus, BlaBlaCar чи BlaBlaCar Bus. Якщо немає прямих сполучень з Мілан у Генуя, перевірте інші сполучення на Omio та підберіть найкращі пропозиції, що допоможуть вам легко дістатися у Генуя.
Як мені купити дешеві квитки на автобус, якщо я хочу поїхати з Мілан у Генуя?
Omio може швидко знайти для вас дешеві квитки в останню мить, якщо ви плануєте поїздку з Мілан у Генуя автобусом в один чи обидва кінці. Ви можете знайти всю інформацію про вашу майбутню подорож з Мілан у Генуя в одному місці - додатку Omio.
Плануєте подорож автобусом з Мілан у Генуя? Дізнайтеся про найпопулярніші маршрути поблизу Генуя, які ви теж можете відвідати.
Наші клієнти, котрі обрали подорож автобусом у Генуя також часто мандрують в Рим, Ніцца чи Неаполь. Omio може допомогти спланувати вашу поїздку та знайти найкращі сполучення між Генуя і цими популярними маршрутами.
Якщо я не маю авто, як мені знайти найкращий маршрут на автобус з Мілан у Генуя?
Подорожувати без авто з Мілан у Генуя тепер не проблема! Відкрийте Omio та порівняйте найкращі сполучення автобусом. Ви також можете скористатися додатком Omio, щоб зберігати усі ваші квитки в одному місці для легкої та комфортної подорожі з Мілан у Генуя.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Мілан
Milano - Terminal Bus di Lampugnano
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано не в центрі міста, але до нього можна дістатися громадським транспортом.<br>Лінії метро M1<br>Автобусні лінії 68

Автобуси з Мілан до Генуя, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію