[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Чт
9 груд.
585 Deutsche Bahn
523 Flixbus
Пт
10 груд.
650 Deutsche Bahn
Знайти ціни
Сб
11 груд.
650 Deutsche Bahn
420 Union Ivkoni International
Нд
12 груд.
585 Deutsche Bahn
261 Arda Tur
Пн
13 груд.
585 Deutsche Bahn
327 Flixbus
Вт
14 груд.
585 Deutsche Bahn
431 Union Ivkoni International
Ср
15 груд.
585 Deutsche Bahn
Знайти ціни
Чт
16 груд.
585 Deutsche Bahn
327 Flixbus
Пт
17 груд.
585 Deutsche Bahn
327 Flixbus
Сб
18 груд.
585 Deutsche Bahn
436 Union Ivkoni International
Нд
19 груд.
585 Deutsche Bahn
261 Arda Tur
Пн
20 груд.
585 Deutsche Bahn
327 Flixbus
Вт
21 груд.
585 Deutsche Bahn
450 Union Ivkoni International
Ср
22 груд.
585 Deutsche Bahn
Знайти ціни
Чт
23 груд.
585 Deutsche Bahn
Знайти ціни
Пт
24 груд.
585 Deutsche Bahn
Знайти ціни
Сб
25 груд.
585 Deutsche Bahn
327 Flixbus
Нд
26 груд.
585 Deutsche Bahn
261 Arda Tur
Пн
27 груд.
585 Deutsche Bahn
366 Union Ivkoni International
Вт
28 груд.
585 Deutsche Bahn
425 Flixbus
Ср
29 груд.
585 Deutsche Bahn
Знайти ціни

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок: Автобуси Мюнхен — Зальцбург

Дістатися до міста Зальцбург автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Мюнхен — Зальцбург.
FAQs

Наскільки дешеві квитки на автобус з Мюнхен у Зальцбург?

Найдешевші квитки на автобус з Мюнхен у Зальцбург можуть коштувати 261 ₴, залежно від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ці квитки на автобус. Рекомендуємо скористатися Omio, щоб знайти найвигідніші пропозиції для вашої майбутньої подорожі та забронювати квитки якомога раніше!

Яка середня ціна квитків на автобус з Мюнхен у Зальцбург?

Бронювання квитків на автобус у Зальцбург з Мюнхен коштує в середньому 392 ₴. Втім, резервація заздалегідь надає вам більше шансів знайти справді дешеві квитки з Мюнхен до Зальцбург, які зазвичай дорожчі у день відправлення.

Яка відстань з Мюнхен у Зальцбург, якщо подорожувати автобусом?

Перед плануванням мандрівки з Мюнхен у Зальцбург, корисно знати заздалегідь, що Зальцбург знаходиться орієнтовно 115 km від Мюнхен, якщо ви подорожуєте автобусом. Щоб скористатися найкращою пропозицією на подорож з Мюнхен у Зальцбург, забронюйте квитки на автобус з Omio якомога раніше.

Скільки часу триває подорож автобусом з Мюнхен у Зальцбург?

Завжди корисно знати, скільки часу потрібно, щоб дістатися до вашого місця призначення. В середньому тривалість подорожі автобусом з Мюнхен у Зальцбург складає 1 год 50 хв, однак вона може бути довшою у вихідні та святкові дні. Дозвольте Omio знайти для вас дешеві квитки на найшвидші автобуси з Мюнхен у Зальцбург.

Який у Мюнхен кращий для відправлення, а котрий у Зальцбург підходить для прибуття протягом моєї наступної подорожі автобусом з Мюнхен у Зальцбург?

Коли наші клієнти бронюють дешеві квитки на автобус з Мюнхен у Зальцбург, вони найчастіше відправляються з München Hbf у Мюнхен та прибувають в Salzburg, Lastenstrasse / Weiserhofstraße у Зальцбург. Завжди корисно знати про ці у Мюнхен та Зальцбург заздалегідь перед початком вашої подорожі автобусом.

Наскільки далеко від центру міста у Мюнхен і Зальцбург знаходяться?

Коли ви вирушаєте з Мюнхен, будь ласка, зверніть увагу, що, який обирають більшість мандрівників Omio, називається München Hbf і знаходиться 1.3 km від центру міста. Якщо ви бажаєте зупинитися в Зальцбург, вам теж варто знати, що в Зальцбург, котрий користується найбільшою популярністю - це Salzburg, Lastenstrasse / Weiserhofstraße та розташовується 3203 km від центру міста.

Які на Omio можуть запропонувати найкращі маршрути з Мюнхен у Зальцбург?

Якщо ви шукаєте дешеві автобуси з Мюнхен у Зальцбург, можете покластися на Flixbus, BlaBlaCar, Nomago, Eurolines Germany, Union Ivkoni International чи Eurolines Switzerland, щоб швидко дістатися у Зальцбург. Також корисно перевірити всі можливі з Мюнхен у Зальцбург, аби дізнатися, чи є відмінності у зручностях, котрі вони пропонують.

Чи може Omio допомогти мені знайти квитки на автобус з Мюнхен у Зальцбург в останню мить?

Заощадьте ваші гроші і дозвольте Omio знайти для вас найдешевші квитки на автобус в один чи обидва кінці з Мюнхен у Зальцбург. Наш додаток допоможе вам отримати отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку з Мюнхен у Зальцбург максимально легкою і комфортною.

Плануєте подорож автобусом з Мюнхен у Зальцбург? Дізнайтеся про найпопулярніші маршрути поблизу Зальцбург, які ви теж можете відвідати.

Безліч мандрівників, які приїздять у Зальцбург автобусом, також відвідують такі популярні місця поблизу, Відень, Прага чи Будапешт. Якщо ви бажаєте вирушити у Відень, Прага чи Будапешт з Зальцбург, дозвольте Omio знайти для вас найкращі сполучення за доступними цінами.

А що як я не маю авто і бажаю поїхати з Мюнхен у Зальцбург? Чи можу я дістатися автобусом?

Якщо у вас немає авто, тепер не проблема подорожувати автобусом з Мюнхен у Зальцбург. Omio може знайти для вас найкращі сполучення автобусом з Мюнхен у Зальцбург та порівняти їх на основі ваших потреб. А додаток Omio допоможе зручно зберегти всі ваші квитки в одному місці.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Мюнхен
Зальцбург
München ZOB Hackerbrücke
Зручності

Автобуси з Мюнхен до Зальцбург, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Most popular trains, buses and flights