Автобусом з Poznan Lawica Airport до Берлін

Найдешевші автобуси з Poznan Lawica Airport до Берлін

Відображено час і ціни на 19 серп.

Найдешевше

$37

Середня

$50

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Euroticket
10:20Poznan Lawica Airport3г.40 14:00Берлін
0 пересадок
$371В один кінець
Sindbad
18:40Poznan Lawica Airport3г.45 22:25Берлін
0 пересадок
$631В один кінець

Розклад руху автобусів Poznan Lawica Airport до Берлін

Показано автобуси на завтра, пʼятниця, 19 серпня
Euroticket
10:20Poznan Lawica Airport3г.40 14:00Берлін
0 пересадок
Sindbad
18:40Poznan Lawica Airport3г.45 22:25Берлін
0 пересадок

Це останній автобус на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

пт
19 серп.
сб
20 серп.
нд
21 серп.
пн
22 серп.
вт
23 серп.
ср
24 серп.
чт
25 серп.

Найшвидші автобуси з Poznan Lawica Airport до Берлін

Відображено час і ціни на 19 серп.

Найшвидша поїздка

3 г. 40 хв.

Середня

3 г. 42 хв.

Автобусів на день

2

Відстань

236 км

Із 2 автобусів, що курсують за маршрутом Poznan Lawica Airport — Берлін щодня, 2 є прямими. Саме тому ви можете досить легко уникнути поїздок із пересадками.

Euroticket
10:20Poznan Lawica Airport3г.40 14:00Берлін
0 пересадок
$371В один кінець
Sindbad
18:40Poznan Lawica Airport3г.45 22:25Берлін
0 пересадок
$631В один кінець

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок: Автобуси Poznan Lawica Airport — Берлін

Дістатися до міста Берлін автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Poznan Lawica Airport — Берлін.
FAQs
Найдешевшим способом дістатися у Берлін з Poznan Lawica Airport є автобусом та може коштувати щонайменше 1 318 ₴, особливо, коли ви шукаєте квитки за низькими цінами заздалегідь. Заощадьте ваші гроші, придбавши дешеві квитки на автобус з Poznan Lawica Airport у Берлін через Omio.
Квитки на автобус з Poznan Lawica Airport у Берлін коштують в середньому 1 491 ₴. Проте ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, коли ви купуєте квитки, а також від того, наскільки близько чи далеко до дати резервації вашої подорожі. Відтак, якщо ви бажаєте скористатися найвигіднішими пропозиціями, ми рекомендуємо бронювати квитки заздлегідь!
Якщо ви подорожуєте з Poznan Lawica Airport у Берлін автобусом, вам варто мати на увазі, що відстань між Poznan Lawica Airport і Берлін орієнтовно 235 km. Щоб забезпечити легку та комфортну подорож між цими містами, радимо вам забронювати дешеві квитки на автобус якомога раніше!
Середня тривалість подорожі автобусом з Poznan Lawica Airport у Берлін складає 3 год 40 хв. Проте час подорожі може бути довшим у вихідні та святкові дні, тож візьміть це до уваги, коли купуватимете квитки на автобус з Poznan Lawica Airport у Берлін.
Якщо ви подорожуєте автобусом з Poznan Lawica Airport у Берлін, можете покластися на Eurolines Switzerland, Flixbus, BlaBlaCar чи Deutsche Bahn, щоб швидко дістатися у Берлін найкращим маршрутом. Ви також можете перевірити всі можливі, які пропонують свої послуги з Poznan Lawica Airport у Берлін, та порівняти їхні переваги перед тим, як купувати квиток.
Заощадьте ваші гроші і дозвольте Omio знайти для вас найдешевші квитки на автобус в один чи обидва кінці з Poznan Lawica Airport у Берлін. Наш додаток допоможе вам отримати отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку з Poznan Lawica Airport у Берлін максимально легкою і комфортною.
Безліч наших клієнтів, які подорожують автобусом з Poznan Lawica Airport у Берлін не роблять Берлін своєю останньою зупинкою. Одними з маршрутів поблизу Берлін, які варто відвідати, є Амстердам, Прага чи Париж. Скористайтеся Omio, щоб знайти дешеві квитки на автобус до будь-якого з цих топ-місць!
Подорожувати без авто з Poznan Lawica Airport у Берлін тепер не проблема! Відкрийте Omio та порівняйте найкращі сполучення автобусом. Ви також можете скористатися додатком Omio, щоб зберігати усі ваші квитки в одному місці для легкої та комфортної подорожі з Poznan Lawica Airport у Берлін.

Автобуси з Poznan Lawica Airport до Берлін, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Валюта
Мова

Корисні посилання