[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
27 лист.
Знайти ціни
547 Alsa
Нд
28 лист.
745 Renfe
325 Alsa
Пн
29 лист.
745 Renfe
325 Alsa
Вт
30 лист.
745 Renfe
547 Alsa
Ср
1 груд.
745 Renfe
547 Alsa
Чт
2 груд.
745 Renfe
325 Alsa
Пт
3 груд.
745 Renfe
Знайти ціни
Сб
4 груд.
745 Renfe
Знайти ціни
Нд
5 груд.
745 Renfe
325 Alsa
Пн
6 груд.
745 Renfe
325 Alsa
Вт
7 груд.
745 Renfe
547 Alsa
Ср
8 груд.
745 Renfe
547 Alsa
Чт
9 груд.
745 Renfe
325 Alsa
Пт
10 груд.
745 Renfe
325 Alsa
Сб
11 груд.
745 Renfe
325 Alsa
Нд
12 груд.
Знайти ціни
325 Alsa
Пн
13 груд.
Знайти ціни
325 Alsa
Ср
15 груд.
Знайти ціни
547 Alsa
Чт
16 груд.
Знайти ціни
325 Alsa
Пт
17 груд.
Знайти ціни
325 Alsa

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Автобуси Сорія — Мадрид
Дістатися до міста Мадрид автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Сорія — Мадрид.
FAQs
Скільки коштує найдешевший квиток на автобус з Сорія у Мадрид?
Найдешевшим способом дістатися у Мадрид з Сорія є автобусом та може коштувати щонайменше 325 ₴, особливо, коли ви шукаєте квитки за низькими цінами заздалегідь. Заощадьте ваші гроші, придбавши дешеві квитки на автобус з Сорія у Мадрид через Omio.
Яка середня вартість подорожі автобусом з Сорія у Мадрид?
Подорож автобусом з Сорія у Мадрид коштує в середньому 420 ₴. Ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, року, а також коли ви бронюєте. Що раніше, то краще у більшості випадків!
Яка відстань у Мадрид з Сорія автобусом?
Якщо ви подорожуєте автобусом з Сорія у Мадрид, відстань складає орієнтовно 182 km. Радимо купити дешеві квитки на автобус з Сорія у Мадрид заздалегідь за допомогою Omio або додатку Omio.
Скільки часу триває подорож автобусом з Сорія у Мадрид?
Подорож автобусом з Сорія у Мадрид складає в середньому 2 год 45 хв. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші автобуси з Сорія у Мадрид.
Який у Сорія кращий для відправлення, а котрий у Мадрид підходить для прибуття протягом моєї наступної подорожі автобусом з Сорія у Мадрид?

Для подорожі автобусом з Сорія у Мадрид найпопулярніший для мандрівників з Сорія - це Soria. Натомість у Мадрид найвідоміший - це Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83.

Звідки відправляється автобус з Сорія у Мадрид?

Якщо ви плануєте взяти автобус з Сорія, розраховуйте на подорож довжиною в 1.2 km від центру міста до найпопулярнішого, Soria. Коли ви прибудете у Мадрид автобусом, розраховуйте на подорож 3.1 km від популярного Madrid, Estación Sur/Gare routière Méndez Alvaro - 83 до центру міста.

Які пропонують дешеві квитки з Сорія у Мадрид?
Для найкращої подорожі автобусом з Сорія у Мадрид, ви можете скористатися послугами, які надають наступні: Alsa чи Alsa Premium. Втім, завжди корисно перевірити всі наявні з Сорія у Мадрид, аби дізнатися, які зручності вони надають.
Як мені знайти найвигідніші пропозиції квитків на автобус з Сорія у Мадрид?
Omio може швидко знайти для вас дешеві квитки в останню мить, якщо ви плануєте поїздку з Сорія у Мадрид автобусом в один чи обидва кінці. Ви можете знайти всю інформацію про вашу майбутню подорож з Сорія у Мадрид в одному місці - додатку Omio.
Я хочу здійснити подорож автобусом з Сорія у Мадрид. Які ще місця поблизу Мадрид варто відвідати?
Безліч наших клієнтів, які планують подорож автобусом у Мадрид також часто мандрують до таких місць, як Барселона, Валенсія чи Севілья. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення між Мадрид і цими популярними маршрутами, вартими відвідати.
Замість подорожі на авто, чи можу я дістатися на автобус з Сорія у Мадрид?
Дозвольте Omio потурбуватися про це замість вас. Вам непотрібно авто, якщо ви бажаєте дістатися у Мадрид з Сорія. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення автобусом з Сорія у Мадрид та купіть дешеві квитки на автобус сьогодні!
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Сорія
Мадрид
Soria
Зручності

Автобуси з Сорія до Мадрид, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію