[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
4 груд.
425 Flixbus
Нд
5 груд.
490 BlaBlaCar Bus
Пн
6 груд.
490 BlaBlaCar Bus
Вт
7 груд.
1308 BlaBlaCar Bus
Ср
8 груд.
2290 BlaBlaCar Bus
Чт
9 груд.
818 Flixbus
Пт
10 груд.
490 BlaBlaCar Bus
Сб
11 груд.
490 BlaBlaCar Bus
Нд
12 груд.
490 BlaBlaCar Bus
Пн
13 груд.
425 BlaBlaCar Bus
Вт
14 груд.
425 BlaBlaCar Bus
Ср
15 груд.
425 Flixbus
Чт
16 груд.
490 Flixbus
Пт
17 груд.
490 BlaBlaCar Bus
Сб
18 груд.
818 BlaBlaCar Bus
Нд
19 груд.
621 Flixbus
Пн
20 груд.
818 BlaBlaCar Bus
Вт
21 груд.
818 Flixbus
Ср
22 груд.
818 BlaBlaCar Bus
Чт
23 груд.
621 BlaBlaCar Bus
Пт
24 груд.
818 Flixbus

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Автобуси Тулуза — Барселона
Дістатися до міста Барселона автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Тулуза — Барселона.
FAQs
Як мені дешево дістатися з Тулуза у Барселона автобусом?
Найдешевший квиток на автобус з Тулуза у Барселона коштує 425 ₴. Проте ці дешеві ціни можуть залежати від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ваші квитки на автобус з Тулуза у Барселона. Якщо ви бажаєте заощадити гроші, радимо забронювати квитки на автобус якомога раніше, щоб скористатися найдешевшою пропозицією, а Omio вам у цьому допоможе!
Яка середня ціна квитків на автобус з Тулуза у Барселона?
Подорож автобусом з Тулуза у Барселона коштує в середньому 902 ₴. Ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, року, а також коли ви бронюєте. Що раніше, то краще у більшості випадків!
Як далеко автобусом з Тулуза у Барселона?
Якщо ви подорожуєте автобусом з Тулуза у Барселона, відстань складає орієнтовно 253 km. Радимо купити дешеві квитки на автобус з Тулуза у Барселона заздалегідь за допомогою Omio або додатку Omio.
Яка середня тривалість подорожі з Тулуза у Барселона автобусом?
Середня тривалість подорожі автобусом з Тулуза у Барселона складає 5 год 45 хв. Проте час подорожі може бути довшим у вихідні та святкові дні, тож візьміть це до уваги, коли купуватимете квитки на автобус з Тулуза у Барселона.
Які використовуються більшістю мандрівників для моєї подорожі автобусом у Барселона з Тулуза?

Перед тим, як розпочати вашу подорож автобусом з Тулуза у Барселона, ніколи не завадить дізнатися, що Toulouse Matabiau Train Station - це найпопулярніший для мандрівників з Тулуза, у той час як Barcelona, Estació d'Autobusos Nord - це найвідоміший для тих, хто прибуває у Барселона.

Звідки відправляється автобус з Тулуза у Барселона?

Ви можете знайти автобус з Тулуза у Toulouse Matabiau Train Station, розташований 1.1 km від центру міста. Коли ви прибудете в Барселона автобусом, який обирають більшість мандрівників - це Barcelona, Estació d'Autobusos Nord, що знаходиться 2.1 km від центру міста.

З ким я можу дістатися з Тулуза у Барселона автобусом?
Ви можете покластися на наших надійних туристичних партнерів, щоб швидко дістатися автобусом з Тулуза у Барселона. На шляху в Барселона з Тулуза ви можете подорожувати разом з Flixbus, Ouibus, BlaBlaCar, Eurolines Switzerland, Eurolines France, BlaBlaCar Bus, Linebus чи Infobus. Проте завжди корисно перевірити всі наявні з Тулуза у Барселона, оскільки вони можуть пропонувати різні зручності.
Чи є прямий автобус з Тулуза у Барселона?
Шукаєте прямий автобус з Тулуза у Барселона? Тоді зверніть увагу на квитки на автобус з Тулуза у Барселона від Flixbus, BlaBlaCar чи BlaBlaCar Bus. Якщо вам не вдається знайти ідеальний маршрут автобусом з Тулуза у Барселона, перевірте інші запропоновані сполучення та підберіть, які саме підходять вам найкраще, щоб швидко дістатися у Барселона.
Як мені знайти найвигідніші пропозиції квитків на автобус з Тулуза у Барселона?
Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі пропозиції від різних та купити дешеві квитки на автобус з Тулуза у Барселона, якщо ви бажаєте поїхати в один чи обидва кінці. Ви маєте змогу отримати всю інформацію про вашу подорож напряму з додатку Omio та зробити вашу майбутню поїздку максимально легкою і комфортною.
Коли я приїду автобусом у Барселона з Тулуза, куди ще мені можна поїхати поблизу Барселона?
Безліч наших клієнтів, які планують подорож автобусом у Барселона також часто мандрують до таких місць, як Мадрид, Париж чи Валенсія. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення між Барселона і цими популярними маршрутами, вартими відвідати.
А що як я не маю авто і бажаю поїхати з Тулуза у Барселона? Чи можу я дістатися автобусом?
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі автобуси, якщо ви бажаєте дістатися з Тулуза у Барселона без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Тулуза
Барселона
Toulouse, Gare Routière, 68 Bd. Pierre Sémand
Зручності

Most popular trains, buses and flights