[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
617 Westbahn
Пн
29 лист.
617 Westbahn
Вт
30 лист.
455 Westbahn
Ср
1 груд.
455 Westbahn
Чт
2 груд.
455 Westbahn
Пт
3 груд.
455 Westbahn

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Автобуси Відень — Зальцбург
Дістатися до міста Зальцбург автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Відень — Зальцбург.
FAQs
Яка відстань з Відень у Зальцбург, якщо подорожувати автобусом?
Якщо ви подорожуєте з Відень у Зальцбург автобусом, вам варто мати на увазі, що відстань між Відень і Зальцбург орієнтовно 251 km. Щоб забезпечити легку та комфортну подорож між цими містами, радимо вам забронювати дешеві квитки на автобус якомога раніше!
Який у Відень кращий для відправлення, а котрий у Зальцбург підходить для прибуття протягом моєї наступної подорожі автобусом з Відень у Зальцбург?

Перед тим, як розпочати вашу подорож автобусом з Відень у Зальцбург, ніколи не завадить дізнатися, що Wien Westbahnhof - це найпопулярніший для мандрівників з Відень, у той час як Salzburg, Lastenstrasse / Weiserhofstraße - це найвідоміший для тих, хто прибуває у Зальцбург.

Наскільки далеко від центру міста у Відень і Зальцбург знаходяться?

Ви можете знайти Wien Westbahnhof, який більшість мандрівників Omio обирають найчастіше у Відень, на відстані орієнтовно 2 km від центру міста, а у Зальцбург, котрий користується найбільшою популярністю - це Salzburg, Lastenstrasse / Weiserhofstraße, розташований 1 km від центру міста.

Які на Omio можуть запропонувати найкращі маршрути з Відень у Зальцбург?
Якщо ви шукаєте дешеві автобуси з Відень у Зальцбург, можете покластися на Locomore, BlaBlaCar чи Flixbus, щоб швидко дістатися у Зальцбург. Також корисно перевірити всі можливі з Відень у Зальцбург, аби дізнатися, чи є відмінності у зручностях, котрі вони пропонують.
Я хочу здійснити подорож автобусом з Відень у Зальцбург. Які ще місця поблизу Зальцбург варто відвідати?
Наші клієнти, котрі обрали подорож автобусом у Зальцбург також часто мандрують в Мюнхен, Прага чи Будапешт. Omio може допомогти спланувати вашу поїздку та знайти найкращі сполучення між Зальцбург і цими популярними маршрутами.
А що як я не маю авто і бажаю поїхати з Відень у Зальцбург? Чи можу я дістатися автобусом?
Дозвольте Omio потурбуватися про це замість вас. Вам непотрібно авто, якщо ви бажаєте дістатися у Зальцбург з Відень. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення автобусом з Відень у Зальцбург та купіть дешеві квитки на автобус сьогодні!
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Зальцбург
Salzburg
Зручності

Автобуси з Відень до Зальцбург, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Most popular journeys