[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
10131 Austrian Airlines
Пн
29 лист.
9544 Austrian Airlines
Вт
30 лист.
7841 Croatia Airlines
Ср
1 груд.
9735 Lufthansa
Чт
2 груд.
7841 Croatia Airlines
Пт
3 груд.
9719 Austrian Airlines
Сб
4 груд.
7841 Croatia Airlines
Нд
5 груд.
8097 Austrian Airlines
Пн
6 груд.
9915 Lufthansa
Вт
7 груд.
6671 Croatia Airlines
Ср
8 груд.
9915 Lufthansa
Чт
9 груд.
9776 Austrian Airlines
Пт
10 груд.
8310 Austrian Airlines
Сб
11 груд.
6671 Croatia Airlines
Нд
12 груд.
8310 Austrian Airlines
Пн
13 груд.
6931 Austrian Airlines
Вт
14 груд.
5793 Croatia Airlines
Ср
15 груд.
4064 Eurowings
Чт
16 груд.
5793 Croatia Airlines
Пт
17 груд.
9751 Austrian Airlines

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Автобуси Відень — Спліт
Дістатися до міста Спліт автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Відень — Спліт.
FAQs
Скільки коштує найдешевший квиток на автобус з Відень у Спліт?
Найдешевшим способом дістатися у Спліт з Відень є автобусом та може коштувати щонайменше 1 007 ₴, особливо, коли ви шукаєте квитки за низькими цінами заздалегідь. Заощадьте ваші гроші, придбавши дешеві квитки на автобус з Відень у Спліт через Omio.
Яка середня вартість подорожі автобусом з Відень у Спліт?
Подорож автобусом з Відень у Спліт коштує в середньому 1 164 ₴. Ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, року, а також коли ви бронюєте. Що раніше, то краще у більшості випадків!
Яка відстань з Відень у Спліт, якщо подорожувати автобусом?
Перед плануванням мандрівки з Відень у Спліт, корисно знати заздалегідь, що Спліт знаходиться орієнтовно 522 km від Відень, якщо ви подорожуєте автобусом. Щоб скористатися найкращою пропозицією на подорож з Відень у Спліт, забронюйте квитки на автобус з Omio якомога раніше.
Яка середня тривалість подорожі з Відень у Спліт автобусом?
Якщо ви подорожуєте автобусом, вам важливо знати час, потрібний, щоб дістатися до вашого місця призначення. Ось чому ми можемо знайти для вас дешеві квитки на найшвидші автобуси з Відень у Спліт. Щоб ефективніше розрахувати час подорожі автобусом з Відень у Спліт, зверніть увагу, що її середня тривалість складає 10 год 40 хв.
Які мені варто взяти до уваги для моєї майбутньої подорожі з Відень у Спліт?

Для подорожі автобусом з Відень у Спліт найпопулярніший для мандрівників з Відень - це Wien Westbahnhof. Натомість у Спліт найвідоміший - це Split, Željeznička stanica (Vlak).

Де знаходяться у Відень та у Спліт?

Коли ви вирушаєте з Відень, будь ласка, зверніть увагу, що, який обирають більшість мандрівників Omio, називається Wien Westbahnhof і знаходиться 2 km від центру міста. Якщо ви бажаєте зупинитися в Спліт, вам теж варто знати, що в Спліт, котрий користується найбільшою популярністю - це Split, Željeznička stanica (Vlak) та розташовується 11 km від центру міста.

Які пропонують дешеві квитки з Відень у Спліт?
Ви можете покластися на наших надійних туристичних партнерів, щоб швидко дістатися автобусом з Відень у Спліт. На шляху в Спліт з Відень ви можете подорожувати разом з Eurolines Switzerland, Flixbus, Croatia Bus d. O. O. Eurolines Germany чи Infobus. Проте завжди корисно перевірити всі наявні з Відень у Спліт, оскільки вони можуть пропонувати різні зручності.
Як мені купити дешеві квитки на автобус, якщо я хочу поїхати з Відень у Спліт?
З Omio тепер легко як ніколи купити дешеві квитки на автобус в один чи обидва кінці з Відень у Спліт. Просто введіть дати вашої подорожі та купіть найвигідніші квитки на вашу поїздку в один чи обидва кінці. Додаток Omio надає всю інформацію про вашу подорож в одному зручному місці.
Коли я приїду автобусом у Спліт з Відень, чи знайду інші місця, які варто відвідати, поблизу Спліт?
Безліч наших клієнтів, які планують подорож автобусом у Спліт також часто мандрують до таких місць, як Загреб, Дубровнік чи Будапешт. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення між Спліт і цими популярними маршрутами, вартими відвідати.
Якщо я не маю авто, як мені знайти найкращий маршрут на автобус з Відень у Спліт?
Дозвольте Omio потурбуватися про це замість вас. Вам непотрібно авто, якщо ви бажаєте дістатися у Спліт з Відень. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення автобусом з Відень у Спліт та купіть дешеві квитки на автобус сьогодні!
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Спліт
Split
Зручності
Split, Croatia
Зручності

Автобуси з Відень до Спліт, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію