[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
4 груд.
1590 Renfe AVE
Нд
5 груд.
797 Renfe AVE
Пн
6 груд.
797 Renfe AVE
Вт
7 груд.
797 Renfe AVE
Ср
8 груд.
797 Renfe AVE
Чт
9 груд.
797 Renfe AVE
Пт
10 груд.
797 Renfe AVE
Сб
11 груд.
797 Renfe AVE
Нд
12 груд.
797 Renfe AVE
Пн
13 груд.
499 Renfe AVE
Вт
14 груд.
499 Renfe AVE
Ср
15 груд.
697 Renfe AVE
Чт
16 груд.
697 Renfe AVE
Пт
17 груд.
877 Renfe Alvia
Сб
18 груд.
797 Renfe AVE
Нд
19 груд.
811 Renfe Intercity
Пн
20 груд.
797 Renfe AVE
Вт
21 груд.
697 Renfe AVE
Ср
22 груд.
967 Renfe Regional Expres
Чт
23 груд.
967 Renfe Regional Expres
Пт
24 груд.
967 Renfe Regional Expres

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet
Житло

Шукаєте, де зупинитися?

подивитися на карті
Вибрані готелі
Цілі будинки й апартаменти

Знайдіть найкраще житло з нашим партнером Booking.com

Дивитись усі

Поради для поїздок

Автобуси Сарагоса — Барселона
Дістатися до міста Барселона автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Сарагоса — Барселона.
FAQs
Яка відстань у Барселона з Сарагоса автобусом?
Якщо ви подорожуєте з Сарагоса у Барселона автобусом, вам варто мати на увазі, що відстань між Сарагоса і Барселона орієнтовно 254 km. Щоб забезпечити легку та комфортну подорож між цими містами, радимо вам забронювати дешеві квитки на автобус якомога раніше!
Яка середня тривалість подорожі з Сарагоса у Барселона автобусом?
Подорож автобусом з Сарагоса у Барселона складає в середньому 4 год. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші автобуси з Сарагоса у Барселона.
Який у Сарагоса кращий для відправлення, а котрий у Барселона підходить для прибуття протягом моєї наступної подорожі автобусом з Сарагоса у Барселона?

Перед плануванням вашої подорожі з Сарагоса у Барселона, корисно знати, що більшість мандрівників, котрі дістаються автобусом з Сарагоса, відправляються з Zaragoza-Delicias, а прибувають у Barcelona, Estació d'Autobusos Nord в Барселона.

Наскільки далеко від центру міста у Сарагоса і Барселона знаходяться?

Коли ви вирушаєте з Сарагоса, будь ласка, зверніть увагу, що, який обирають більшість мандрівників Omio, називається Zaragoza-Delicias і знаходиться 2.8 km від центру міста. Якщо ви бажаєте зупинитися в Барселона, вам теж варто знати, що в Барселона, котрий користується найбільшою популярністю - це Barcelona, Estació d'Autobusos Nord та розташовується 11915 km від центру міста.

Які облуговують маршрут Сарагоса у Барселона?
Якщо ви подорожуєте автобусом з Сарагоса у Барселона, можете покластися на Alsa, Alsa Supra чи Infobus, щоб швидко дістатися у Барселона найкращим маршрутом. Ви також можете перевірити всі можливі, які пропонують свої послуги з Сарагоса у Барселона, та порівняти їхні переваги перед тим, як купувати квиток.
Плануєте подорож автобусом з Сарагоса у Барселона? Дізнайтеся про найпопулярніші маршрути поблизу Барселона, які ви теж можете відвідати.
Безліч наших клієнтів, які подорожують автобусом з Сарагоса у Барселона не роблять Барселона своєю останньою зупинкою. Одними з маршрутів поблизу Барселона, які варто відвідати, є Мадрид, Париж чи Валенсія. Скористайтеся Omio, щоб знайти дешеві квитки на автобус до будь-якого з цих топ-місць!
Як мені дістатися з Сарагоса у Барселона, якщо я не маю авто? Чи можу я дістатися автобусом натомість?
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі автобуси, якщо ви бажаєте дістатися з Сарагоса у Барселона без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Барселона
Barcelona, Estacion de Autobuses de Sants
Зручності
Estació d'autobusos Barcelona-Nord
Зручності

Most popular trains, buses and flights