Автобусом з Зельона-Гура до Берлін

Найдешевші автобуси з Зельона-Гура до Берлін

Відображено час і ціни на 19 серп.

Найдешевше

$66

Середня

$69

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

21:45Zielona Góra, Dworzec Autobusowy2г.40 00:25Берлін
0 пересадок
$661В один кінець
21:45Зельона-Гура2г.40 00:25Берлін
0 пересадок
$721В один кінець

Розклад руху автобусів Зельона-Гура до Берлін

Показано автобуси на завтра, пʼятниця, 19 серпня
21:45Zielona Góra, Dworzec Autobusowy2г.40 00:25Берлін
0 пересадок
21:45Зельона-Гура2г.40 00:25Берлін
0 пересадок

Це останній автобус на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

пт
19 серп.
сб
20 серп.
нд
21 серп.
пн
22 серп.
вт
23 серп.
ср
24 серп.
чт
25 серп.
пт
26 серп.
сб
27 серп.
нд
28 серп.
пн
29 серп.
вт
30 серп.
ср
31 серп.
чт
01 вер.
пт
02 вер.
сб
03 вер.
нд
04 вер.
пн
05 вер.
вт
06 вер.
ср
07 вер.
чт
08 вер.

Найшвидші автобуси з Зельона-Гура до Берлін

Відображено час і ціни на 19 серп.

Найшвидша поїздка

2 г. 40 хв.

Середня

2 г. 40 хв.

Автобусів на день

2

Відстань

157 км

Із 2 автобусів, що курсують за маршрутом Зельона-Гура — Берлін щодня, 2 є прямими. Саме тому ви можете досить легко уникнути поїздок із пересадками.

Найшвидший
21:45Zielona Góra, Dworzec Autobusowy2г.40 00:25Берлін
0 пересадок
$661В один кінець
Найшвидший
21:45Зельона-Гура2г.40 00:25Берлін
0 пересадок
$721В один кінець

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

RegioJet
Eurolines France
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок: Автобуси Зельона-Гура — Берлін

Дістатися до міста Берлін автобусом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Зельона-Гура — Берлін.
FAQs
Найдешевші квитки на автобус з Зельона-Гура у Берлін можуть коштувати 394 ₴, залежно від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ці квитки на автобус. Рекомендуємо скористатися Omio, щоб знайти найвигідніші пропозиції для вашої майбутньої подорожі та забронювати квитки якомога раніше!
Коли ви бронюєте квитки на автобус, важливо мати уявлення про їхні середні ціни. Якщо ви подорожуєте автобусом з Зельона-Гура у Берлін, розраховуйте витратити в середньому 652 ₴. Ми рекомендуємо заздалегідь бронювати квитки на автобус, щоб отримати найвигідніші ціни.
Перед плануванням мандрівки з Зельона-Гура у Берлін, корисно знати заздалегідь, що Берлін знаходиться орієнтовно 157 km від Зельона-Гура, якщо ви подорожуєте автобусом. Щоб скористатися найкращою пропозицією на подорож з Зельона-Гура у Берлін, забронюйте квитки на автобус з Omio якомога раніше.
Завжди корисно знати, скільки часу потрібно, щоб дістатися до вашого місця призначення. В середньому тривалість подорожі автобусом з Зельона-Гура у Берлін складає 2 год 40 хв, однак вона може бути довшою у вихідні та святкові дні. Дозвольте Omio знайти для вас дешеві квитки на найшвидші автобуси з Зельона-Гура у Берлін.

Перед плануванням вашої подорожі з Зельона-Гура у Берлін, корисно знати, що більшість мандрівників, котрі дістаються автобусом з Зельона-Гура, відправляються з Zielona Góra, а прибувають у Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof в Берлін.

Ви можете знайти автобус з Зельона-Гура у Zielona Góra, розташований 1.9 km від центру міста. Коли ви прибудете в Берлін автобусом, який обирають більшість мандрівників - це Berlin, Zentralen Omnibusbahnhof, що знаходиться 10.4 km від центру міста.

Якщо ви подорожуєте автобусом з Зельона-Гура у Берлін, можете покластися на Est, Flixbus, BlaBlaCar, Sindbad, Deutsche Bahn чи Eurolines Madeltrans, щоб швидко дістатися у Берлін найкращим маршрутом. Ви також можете перевірити всі можливі, які пропонують свої послуги з Зельона-Гура у Берлін, та порівняти їхні переваги перед тим, як купувати квиток.
Якщо ви шукаєте дешеві квитки на автобус з Зельона-Гура у Берлін, зверніть увагу на прямі автобуси з Зельона-Гура у Берлін від Flixbus, Infobus чи Sindbad. Якщо вам не вдається знайти ідеальний маршрут автобусом з Зельона-Гура у Берлін, перевірте на Omio всі запропоновані транспортні сполучення та підберіть, які саме підходять вам найкраще.
Заощадьте ваші гроші і дозвольте Omio знайти для вас найдешевші квитки на автобус в один чи обидва кінці з Зельона-Гура у Берлін. Наш додаток допоможе вам отримати отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку з Зельона-Гура у Берлін максимально легкою і комфортною.
Безліч наших клієнтів, які планують подорож автобусом у Берлін також часто мандрують до таких місць, як Амстердам, Прага чи Париж. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення між Берлін і цими популярними маршрутами, вартими відвідати.
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі автобуси, якщо ви бажаєте дістатися з Зельона-Гура у Берлін без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Зельона-Гура
Берлін

Автобуси з Зельона-Гура до Берлін, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Валюта
Мова

Корисні посилання