[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Амстердам — Алміре
Дістатися до міста Алміре поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Амстердам — Алміре.
FAQs
Скільки коштує квиток на дешевий поїзд з Амстердам у Алміре?
Найдешевші квитки на поїзд з Амстердам у Алміре можуть коштувати 215 ₴, залежно від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ці квитки на поїзд. Рекомендуємо скористатися Omio, щоб знайти найвигідніші пропозиції для вашої майбутньої подорожі та забронювати квитки якомога раніше!
Скільки в середньому коштує поїзд з Амстердам у Алміре?
В середньому мандрівники витрачають близько 215 ₴ на поїзд з Амстердам у Алміре. Що раніше ви здійсните бронювання, то дешевші знайдете квитки до Алміре з Амстердам.
Яка відстань з Амстердам у Алміре, якщо подорожувати поїздом?
Перед плануванням мандрівки з Амстердам у Алміре, корисно знати заздалегідь, що Алміре знаходиться орієнтовно 22 km від Амстердам, якщо ви подорожуєте поїздом. Щоб скористатися найкращою пропозицією на подорож з Амстердам у Алміре, забронюйте квитки на поїзд з Omio якомога раніше.
Як довго подорожувати поїздом з Амстердам у Алміре?
Середня тривалість подорожі поїздом з Амстердам у Алміре складає 31 хв. Проте час подорожі може бути довшим у вихідні та святкові дні, тож візьміть це до уваги, коли купуватимете квитки на поїзд з Амстердам у Алміре.
Які мені варто взяти до уваги для моєї майбутньої подорожі з Амстердам у Алміре?

Перед тим, як розпочати вашу подорож поїздом з Амстердам у Алміре, ніколи не завадить дізнатися, що Amsterdam Centraal - це найпопулярніший для мандрівників з Амстердам, у той час як Almere Centrum - це найвідоміший для тих, хто прибуває у Алміре.

Яка відстань від до центру міста в Амстердам і Алміре?

Ви можете знайти Amsterdam Centraal, який більшість мандрівників Omio обирають найчастіше у Амстердам, на відстані орієнтовно 916 m від центру міста, а у Алміре, котрий користується найбільшою популярністю - це Almere Centrum, розташований 639 m від центру міста.

Чи можу я знайти пряме сполучення поїздом з Амстердам у Алміре?
Якщо ви бажаєте купити дешеві прямі квитки на поїзд з Амстердам у Алміре, вам варто звернути увагу на квитки від Ns_ic чи Ns за цим маршрутом. Ви також можете скористатися Omio, щоб знайти різні транспортні сполучення між цими двома містами та підібрати, які саме підходять вам найкраще, щоб дістатися у Алміре.
Як мені знайти найвигідніші пропозиції квитків на поїзд з Амстердам у Алміре?
Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі пропозиції від різних та купити дешеві квитки на поїзд з Амстердам у Алміре, якщо ви бажаєте поїхати в один чи обидва кінці. Ви маєте змогу отримати всю інформацію про вашу подорож напряму з додатку Omio та зробити вашу майбутню поїздку максимально легкою і комфортною.
Плануєте подорож поїздом з Амстердам у Алміре? Дізнайтеся про найпопулярніші маршрути поблизу Алміре, які ви теж можете відвідати.
Безліч мандрівників, які приїздять у Алміре поїздом, також відвідують такі популярні місця поблизу, Лелістад, Роттердам чи Ейндховен. Якщо ви бажаєте вирушити у Лелістад, Роттердам чи Ейндховен з Алміре, дозвольте Omio знайти для вас найкращі сполучення за доступними цінами.
Замість подорожі на авто, чи можу я дістатися на поїзд з Амстердам у Алміре?
Дозвольте Omio потурбуватися про це замість вас. Вам непотрібно авто, якщо ви бажаєте дістатися у Алміре з Амстердам. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення поїздом з Амстердам у Алміре та купіть дешеві квитки на поїзд сьогодні!
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Амстердам
Алміре
Amsterdam Centraal
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 51, 52, 53, 54<br>Автобусні лінії 18, 21, 22, 32, 33, 34, 35, 42, 43<br> Трамвайні лінії 1, 2, 4, 5, 9, 13, 16, 17, 24, 26
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.
Amsterdam Sloterdijk
Зручності

Поїзди з Амстердам до Алміре, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію