[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Амстердам — Beverwijk
Дістатися до міста Beverwijk поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Амстердам — Beverwijk.
FAQs
Як мені дешево дістатися з Амстердам у Beverwijk поїздом?
Найдешевші квитки на поїзд з Амстердам у Beverwijk коштують як мінімум 208 ₴, особливо, коли ви бронюєте квитки за цим маршрутом заздалегідь. Omio може допомогти вам заощадити гроші та знайти дешеві пропозиції квитків на поїзд з Амстердам у Beverwijk для вашої наступної відпустки.
Скільки в середньому потрібно витратити на подорож поїздом з Амстердам у Beverwijk?
В середньому мандрівники витрачають близько 208 ₴ на поїзд з Амстердам у Beverwijk. Що раніше ви здійсните бронювання, то дешевші знайдете квитки до Beverwijk з Амстердам.
Як далеко Beverwijk з Амстердам, якщо я подорожуватиму поїздом?
Бажаєте купити квиток на поїзд з Амстердам у Beverwijk? Відстань між Амстердам і Beverwijk поїздом орієнтовно 19 km. Що раніше ви забронюєте, то швидше зможете знайти дешевий квиток на поїзд з Амстердам у Beverwijk.
Яка середня тривалість подорожі поїздом з Амстердам у Beverwijk?
Середня тривалість подорожі поїздом з Амстердам у Beverwijk складає 58 хв. Проте час подорожі може бути довшим у вихідні та святкові дні, тож візьміть це до уваги, коли купуватимете квитки на поїзд з Амстердам у Beverwijk.
Які використовуються більшістю мандрівників для моєї подорожі поїздом у Beverwijk з Амстердам?

Перед плануванням вашої подорожі з Амстердам у Beverwijk, корисно знати, що більшість мандрівників, котрі дістаються поїздом з Амстердам, відправляються з Amsterdam Centraal, а прибувають у Beverwijk Railway Station в Beverwijk.

Яка відстань від до центру міста в Амстердам і Beverwijk?

Щоб допомогти вам спланувати подорож до Beverwijk з Амстердам, важливо дізнатися, як далеко знаходиться від центру міста. Найпопулярніший в Амстердам - це Amsterdam Centraal, розташований 0 km від центру міста. У Beverwijk, котрий користується найбільшою популярністю - це Beverwijk Railway Station та знаходиться 0 km від центру міста.

Чи можу я купити квитки на поїзд в обидва кінці з Амстердам у Beverwijk?
Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі пропозиції від різних та купити дешеві квитки на поїзд з Амстердам у Beverwijk, якщо ви бажаєте поїхати в один чи обидва кінці. Ви маєте змогу отримати всю інформацію про вашу подорож напряму з додатку Omio та зробити вашу майбутню поїздку максимально легкою і комфортною.
Коли я приїду поїздом у Beverwijk з Амстердам, чи знайду інші місця, які варто відвідати, поблизу Beverwijk?
Ваша подорож поїздом з Амстердам у Beverwijk не повинна завершуватися у Beverwijk. Серед інших популярних місць, котрі варто відвідати поблизу Beverwijk, є Ейндховен, Гаага чи Роттердам. Якщо ви бажаєте продовжити свою подорож, відкрийте для себе найкращі та найдешевші маршрути в Ейндховен, Гаага чи Роттердам разом з Omio!
А що як я не маю авто і бажаю поїхати з Амстердам у Beverwijk? Чи можу я дістатися поїздом?
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі поїзди, якщо ви бажаєте дістатися з Амстердам у Beverwijk без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Амстердам
Beverwijk
Amsterdam Centraal
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 51, 52, 53, 54<br>Автобусні лінії 18, 21, 22, 32, 33, 34, 35, 42, 43<br> Трамвайні лінії 1, 2, 4, 5, 9, 13, 16, 17, 24, 26
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.
Amsterdam Sloterdijk
Зручності

Поїзди з Амстердам до Beverwijk, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію