[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
468 Ns_ic
260 Flixbus
Пн
29 лист.
468 Ns
260 Flixbus
Вт
30 лист.
468 Ns_ic
Знайти ціни
Ср
1 груд.
468 Ns
Знайти ціни
Чт
2 груд.
468 Ns_ic
130 Movelia
Пт
3 груд.
468 Ns
162 Flixbus
Нд
5 груд.
468 Ns
162 Flixbus
Пн
6 груд.
468 Ns
162 Flixbus
Ср
8 груд.
468 Ns_ic
Знайти ціни
Чт
9 груд.
468 Ns
162 Flixbus
Пт
10 груд.
468 Ns
162 Flixbus
Нд
12 груд.
468 Ns_ic
162 Flixbus
Вт
14 груд.
468 Ns_ic
Знайти ціни
Ср
15 груд.
468 Ns
Знайти ціни
Чт
16 груд.
468 Ns
162 Flixbus
Пт
17 груд.
468 Ns
162 Flixbus

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Амстердам — Делфт
Дістатися до міста Делфт поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Амстердам — Делфт.
FAQs
Скільки коштує найдешевший квиток на поїзд з Амстердам у Делфт?
Найдешевші квитки на поїзд з Амстердам у Делфт коштують як мінімум 468 ₴, особливо, коли ви бронюєте квитки за цим маршрутом заздалегідь. Omio може допомогти вам заощадити гроші та знайти дешеві пропозиції квитків на поїзд з Амстердам у Делфт для вашої наступної відпустки.
Яка середня вартість подорожі поїздом з Амстердам у Делфт?
Коли ви бронюєте квитки на поїзд, важливо мати уявлення про їхні середні ціни. Якщо ви подорожуєте поїздом з Амстердам у Делфт, розраховуйте витратити в середньому 468 ₴. Ми рекомендуємо заздалегідь бронювати квитки на поїзд, щоб отримати найвигідніші ціни.
Як далеко Делфт з Амстердам, якщо я подорожуватиму поїздом?
Бажаєте купити квиток на поїзд з Амстердам у Делфт? Відстань між Амстердам і Делфт поїздом орієнтовно 54 km. Що раніше ви забронюєте, то швидше зможете знайти дешевий квиток на поїзд з Амстердам у Делфт.
Скільки мені потрібно часу, щоб дістатися поїздом з Амстердам у Делфт?
Середня тривалість подорожі поїздом з Амстердам у Делфт складає 57 хв. Проте час подорожі може бути довшим у вихідні та святкові дні, тож візьміть це до уваги, коли купуватимете квитки на поїзд з Амстердам у Делфт.
Який у Амстердам кращий для відправлення, а котрий у Делфт підходить для прибуття протягом моєї наступної подорожі поїздом з Амстердам у Делфт?

Якщо ви подорожуєте поїздом з Амстердам у Делфт, завжди корисно знати, що більшість мандрівників, котрі також подорожують цим маршрутом, відправляються з Амстердам у Amsterdam Centraal та прибувають в Делфт у Delft.

Де знаходяться у Амстердам та у Делфт?

Ви можете знайти Amsterdam Centraal, який більшість мандрівників Omio обирають найчастіше у Амстердам, на відстані орієнтовно 0 km від центру міста, а у Делфт, котрий користується найбільшою популярністю - це Delft, розташований 0 km від центру міста.

Як мені знайти найвигідніші пропозиції квитків на поїзд з Амстердам у Делфт?
Якщо ви плануєте подорож поїздом з Амстердам у Делфт, знайдіть свої квитки в один чи обидва кінці онлайн та забронюйте їх з Omio. Скористайтеся нашим додатком, щоб отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку максимально комфортною.
Плануєте подорож поїздом з Амстердам у Делфт? Дізнайтеся про найпопулярніші маршрути поблизу Делфт, які ви теж можете відвідати.
Наші клієнти, котрі обрали подорож поїздом у Делфт також часто мандрують в Роттердам, Брюссель чи Париж. Omio може допомогти спланувати вашу поїздку та знайти найкращі сполучення між Делфт і цими популярними маршрутами.
Чи можу я дістатися поїздом з Амстердам у Делфт замість подорожі на авто?
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі поїзди, якщо ви бажаєте дістатися з Амстердам у Делфт без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Амстердам
Делфт
Amsterdam Centraal
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 51, 52, 53, 54<br>Автобусні лінії 18, 21, 22, 32, 33, 34, 35, 42, 43<br> Трамвайні лінії 1, 2, 4, 5, 9, 13, 16, 17, 24, 26
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.
Amsterdam Sloterdijk
Зручності

Поїзди з Амстердам до Делфт, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію