[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Амстердам — Еммеріх-ам-Райн
Дістатися до міста Еммеріх-ам-Райн поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Амстердам — Еммеріх-ам-Райн.
FAQs
Скільки кілометрів з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн, якщо подорожувати поїздом?
Якщо ви подорожуєте з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн поїздом, вам варто мати на увазі, що відстань між Амстердам і Еммеріх-ам-Райн орієнтовно 110 km. Щоб забезпечити легку та комфортну подорож між цими містами, радимо вам забронювати дешеві квитки на поїзд якомога раніше!
Яка середня тривалість подорожі з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн поїздом?
Подорож поїздом з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн складає в середньому 2 год 32 хв. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші поїзди з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн.
Які мені варто взяти до уваги для моєї майбутньої подорожі з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн?

Перед плануванням вашої подорожі з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн, корисно знати, що більшість мандрівників, котрі дістаються поїздом з Амстердам, відправляються з Amsterdam Centraal, а прибувають у Emmerich am Rhein, Bahnhof в Еммеріх-ам-Райн.

Наскільки далеко від центру міста у Амстердам і Еммеріх-ам-Райн знаходяться?

Ви можете знайти поїзд з Амстердам у Amsterdam Centraal, розташований 0 km від центру міста. Коли ви прибудете в Еммеріх-ам-Райн поїздом, який обирають більшість мандрівників - це Emmerich am Rhein, Bahnhof, що знаходиться 0 km від центру міста.

Які облуговують маршрут Амстердам у Еммеріх-ам-Райн?
Якщо ви шукаєте дешеві поїзди з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн, можете покластися на Deutsche Bahn with connection, щоб швидко дістатися у Еммеріх-ам-Райн. Також корисно перевірити всі можливі з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн, аби дізнатися, чи є відмінності у зручностях, котрі вони пропонують.
Я хочу здійснити подорож поїздом з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн. Які ще місця поблизу Еммеріх-ам-Райн варто відвідати?
Безліч наших клієнтів, які подорожують поїздом з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн не роблять Еммеріх-ам-Райн своєю останньою зупинкою. Одними з маршрутів поблизу Еммеріх-ам-Райн, які варто відвідати, є Дюссельдорф, Берлін чи Кельн. Скористайтеся Omio, щоб знайти дешеві квитки на поїзд до будь-якого з цих топ-місць!
Чи можу я дістатися поїздом з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн замість подорожі на авто?
Дозвольте Omio потурбуватися про це замість вас. Вам непотрібно авто, якщо ви бажаєте дістатися у Еммеріх-ам-Райн з Амстердам. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення поїздом з Амстердам у Еммеріх-ам-Райн та купіть дешеві квитки на поїзд сьогодні!
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Амстердам
Еммеріх-ам-Райн
Amsterdam Centraal
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 51, 52, 53, 54<br>Автобусні лінії 18, 21, 22, 32, 33, 34, 35, 42, 43<br> Трамвайні лінії 1, 2, 4, 5, 9, 13, 16, 17, 24, 26
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.
Amsterdam Sloterdijk
Зручності

Поїзди з Амстердам до Еммеріх-ам-Райн, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію