[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
741 Ns_ic
Пн
29 лист.
741 Ns_ic
Вт
30 лист.
741 Ns_ic
Ср
1 груд.
741 Ns_ic
Чт
2 груд.
741 Ns_ic
Пт
3 груд.
741 Ns_ic
Сб
4 груд.
741 Ns_ic
Нд
5 груд.
741 Ns_ic
Пн
6 груд.
741 Ns_ic
Вт
7 груд.
741 Ns_ic
Ср
8 груд.
741 Ns_ic
Чт
9 груд.
741 Ns_ic
Пт
10 груд.
741 Ns_ic
Сб
11 груд.
741 Ns_ic
Нд
12 груд.
741 Ns_ic
Пн
13 груд.
741 Ns_ic
Вт
14 груд.
741 Ns_ic
Ср
15 груд.
741 Ns_ic
Пт
17 груд.
741 Ns_ic

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Амстердам — Гіфгорн
Дістатися до міста Гіфгорн поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Амстердам — Гіфгорн.
FAQs
Скільки коштують найдешевші квитки на поїзд з Амстердам у Гіфгорн?
Найдешевшим способом дістатися у Гіфгорн з Амстердам є поїздом та може коштувати щонайменше 741 ₴, особливо, коли ви шукаєте квитки за низькими цінами заздалегідь. Заощадьте ваші гроші, придбавши дешеві квитки на поїзд з Амстердам у Гіфгорн через Omio.
Скільки в середньому коштує поїзд з Амстердам у Гіфгорн?
Подорож поїздом з Амстердам у Гіфгорн коштує в середньому 741 ₴. Ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, року, а також коли ви бронюєте. Що раніше, то краще у більшості випадків!
Як далеко поїздом з Амстердам у Гіфгорн?
Якщо ви подорожуєте з Амстердам у Гіфгорн поїздом, вам варто мати на увазі, що відстань між Амстердам і Гіфгорн орієнтовно 90 km. Щоб забезпечити легку та комфортну подорож між цими містами, радимо вам забронювати дешеві квитки на поїзд якомога раніше!
Яка середня тривалість подорожі поїздом з Амстердам у Гіфгорн?
Подорож поїздом з Амстердам у Гіфгорн складає в середньому 1 год 25 хв. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші поїзди з Амстердам у Гіфгорн.
Чи можу я купити квитки на поїзд в обидва кінці з Амстердам у Гіфгорн?
Якщо ви плануєте подорож поїздом з Амстердам у Гіфгорн, знайдіть свої квитки в один чи обидва кінці онлайн та забронюйте їх з Omio. Скористайтеся нашим додатком, щоб отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку максимально комфортною.
Плануєте подорож поїздом з Амстердам у Гіфгорн? Дізнайтеся про найпопулярніші маршрути поблизу Гіфгорн, які ви теж можете відвідати.
Ваша подорож поїздом з Амстердам у Гіфгорн не повинна завершуватися у Гіфгорн. Серед інших популярних місць, котрі варто відвідати поблизу Гіфгорн, є Роттердам, Брюссель чи Дюссельдорф. Якщо ви бажаєте продовжити свою подорож, відкрийте для себе найкращі та найдешевші маршрути в Роттердам, Брюссель чи Дюссельдорф разом з Omio!
А що як я не маю авто і бажаю поїхати з Амстердам у Гіфгорн? Чи можу я дістатися поїздом?
Подорожувати без авто з Амстердам у Гіфгорн тепер не проблема! Відкрийте Omio та порівняйте найкращі сполучення поїздом. Ви також можете скористатися додатком Omio, щоб зберігати усі ваші квитки в одному місці для легкої та комфортної подорожі з Амстердам у Гіфгорн.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Амстердам
Amsterdam Centraal
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 51, 52, 53, 54<br>Автобусні лінії 18, 21, 22, 32, 33, 34, 35, 42, 43<br> Трамвайні лінії 1, 2, 4, 5, 9, 13, 16, 17, 24, 26
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.
Amsterdam Sloterdijk
Зручності

Поїзди з Амстердам до Гіфгорн, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію