[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
293 Ns_ic
Ср
1 груд.
293 Ns
Чт
2 груд.
293 Ns_ic

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Амстердам — Горн
Дістатися до міста Горн поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Амстердам — Горн.
FAQs
Наскільки дешеві квитки на поїзд з Амстердам у Горн?
Найдешевший квиток на поїзд з Амстердам у Горн коштує 293 ₴. Проте ці дешеві ціни можуть залежати від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ваші квитки на поїзд з Амстердам у Горн. Якщо ви бажаєте заощадити гроші, радимо забронювати квитки на поїзд якомога раніше, щоб скористатися найдешевшою пропозицією, а Omio вам у цьому допоможе!
Скільки в середньому потрібно витратити на подорож поїздом з Амстердам у Горн?
Бронювання квитків на поїзд у Горн з Амстердам коштує в середньому 293 ₴. Втім, резервація заздалегідь надає вам більше шансів знайти справді дешеві квитки з Амстердам до Горн, які зазвичай дорожчі у день відправлення.
Як далеко Горн з Амстердам, якщо я подорожуватиму поїздом?
Перед плануванням мандрівки з Амстердам у Горн, корисно знати заздалегідь, що Горн знаходиться орієнтовно 31 km від Амстердам, якщо ви подорожуєте поїздом. Щоб скористатися найкращою пропозицією на подорож з Амстердам у Горн, забронюйте квитки на поїзд з Omio якомога раніше.
Яка середня тривалість подорожі поїздом з Амстердам у Горн?
Якщо ви подорожуєте поїздом, вам важливо знати час, потрібний, щоб дістатися до вашого місця призначення. Ось чому ми можемо знайти для вас дешеві квитки на найшвидші поїзди з Амстердам у Горн. Щоб ефективніше розрахувати час подорожі поїздом з Амстердам у Горн, зверніть увагу, що її середня тривалість складає 33 хв.
Які використовуються найчастіше у Горн та у Амстердам?

Коли наші клієнти бронюють дешеві квитки на поїзд з Амстердам у Горн, вони найчастіше відправляються з Amsterdam Centraal у Амстердам та прибувають в Hoorn у Горн. Завжди корисно знати про ці у Амстердам та Горн заздалегідь перед початком вашої подорожі поїздом.

Звідки відправляється поїзд з Амстердам у Горн?

Якщо ви плануєте взяти поїзд з Амстердам, розраховуйте на подорож довжиною в 0 km від центру міста до найпопулярнішого, Amsterdam Centraal. Коли ви прибудете у Горн поїздом, розраховуйте на подорож 0 km від популярного Hoorn до центру міста.

Як мені купити квитки на поїзд з Амстердам у Горн?
Заощадьте ваші гроші і дозвольте Omio знайти для вас найдешевші квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Амстердам у Горн. Наш додаток допоможе вам отримати отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку з Амстердам у Горн максимально легкою і комфортною.
Коли я приїду поїздом у Горн з Амстердам, куди ще мені можна поїхати поблизу Горн?
Безліч наших клієнтів, які подорожують поїздом з Амстердам у Горн не роблять Горн своєю останньою зупинкою. Одними з маршрутів поблизу Горн, які варто відвідати, є Алкмар, Ейндховен чи Гарлем. Скористайтеся Omio, щоб знайти дешеві квитки на поїзд до будь-якого з цих топ-місць!
Якщо я не маю авто, як мені знайти найкращий маршрут на поїзд з Амстердам у Горн?
Тепер не проблема подорожувати з Амстердам у Горн без авто. Скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі сполучення поїздом та знайти дешеві квитки на поїзд з Амстердам у Горн. Ви можете зробити вашу майбутню поїздку ще комфортнішою, якщо збережете всі ваші квитки прямо у додатку Omio.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Амстердам
Горн
Amsterdam Centraal
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 51, 52, 53, 54<br>Автобусні лінії 18, 21, 22, 32, 33, 34, 35, 42, 43<br> Трамвайні лінії 1, 2, 4, 5, 9, 13, 16, 17, 24, 26
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.
Amsterdam Sloterdijk
Зручності

Поїзди з Амстердам до Горн, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію