[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Амстердам — Putten
Дістатися до міста Putten поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Амстердам — Putten.
FAQs
Як далеко Putten з Амстердам, якщо я подорожуватиму поїздом?
Якщо ви подорожуєте поїздом з Амстердам у Putten, відстань складає орієнтовно 50 km. Радимо купити дешеві квитки на поїзд з Амстердам у Putten заздалегідь за допомогою Omio або додатку Omio.
Яка середня тривалість подорожі поїздом з Амстердам у Putten?
Завжди корисно знати, скільки часу потрібно, щоб дістатися до вашого місця призначення. В середньому тривалість подорожі поїздом з Амстердам у Putten складає 1 год 13 хв, однак вона може бути довшою у вихідні та святкові дні. Дозвольте Omio знайти для вас дешеві квитки на найшвидші поїзди з Амстердам у Putten.
Які використовуються найчастіше у Putten та у Амстердам?

Перед плануванням вашої подорожі з Амстердам у Putten, корисно знати, що більшість мандрівників, котрі дістаються поїздом з Амстердам, відправляються з Amsterdam Centraal, а прибувають у Putten в Putten.

Яка відстань від до центру міста в Амстердам і Putten?

Ви можете знайти поїзд з Амстердам у Amsterdam Centraal, розташований 916 m від центру міста. Коли ви прибудете в Putten поїздом, який обирають більшість мандрівників - це Putten, що знаходиться 2.3 km від центру міста.

Я планую свою наступну подорож поїздом з Амстердам у Putten. Які найпопулярніші маршрути поблизу Putten теж варто відвідати?
Безліч мандрівників, які приїздять у Putten поїздом, також відвідують такі популярні місця поблизу, Амерсфоорт, Ейндховен чи Утрехт. Якщо ви бажаєте вирушити у Амерсфоорт, Ейндховен чи Утрехт з Putten, дозвольте Omio знайти для вас найкращі сполучення за доступними цінами.
Як мені дістатися з Амстердам у Putten, якщо я не маю авто? Чи можу я дістатися поїздом натомість?
Тепер не проблема подорожувати з Амстердам у Putten без авто. Скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі сполучення поїздом та знайти дешеві квитки на поїзд з Амстердам у Putten. Ви можете зробити вашу майбутню поїздку ще комфортнішою, якщо збережете всі ваші квитки прямо у додатку Omio.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Амстердам
Putten
Amsterdam Centraal
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 51, 52, 53, 54<br>Автобусні лінії 18, 21, 22, 32, 33, 34, 35, 42, 43<br> Трамвайні лінії 1, 2, 4, 5, 9, 13, 16, 17, 24, 26
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.
Amsterdam Sloterdijk
Зручності

Поїзди з Амстердам до Putten, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію