Потяг з Бредфорд до Лондон

Найдешевші потяги з Бредфорд до Лондон

Відображено час і ціни на 19 серп.

Найдешевше

$126

Середня

$144

Найкращий спосіб знайти дешевий тариф — забронювати квиток якомога раніше й уникати подорожей у час пік.

Найдешевший
09:33Bradford Interchange3г.55 13:28London Euston
1 пересадка
$1261В один кінець
Найдешевший
08:33Bradford Interchange3г.48 12:21London Euston
1 пересадка
$1261В один кінець
10:07Bradford Interchange3г.00 13:07London Kings Cross
2 пересадки
$1791В один кінець

Розклад поїздів Бредфорд до Лондон

Розклад руху потягів на завтра, пʼятниця, 19 серпня
08:33Bradford Interchange3г.48 12:21London Euston
1 пересадка
09:33Bradford Interchange3г.55 13:28London Euston
1 пересадка
10:07Bradford Interchange3г.00 13:07London Kings Cross
2 пересадки

Це останній потяг на сьогодні.

Знайти всі дати і час для цієї подорожі

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

пт
19 серп.
сб
20 серп.
нд
21 серп.
пн
22 серп.
вт
23 серп.
ср
24 серп.
чт
25 серп.

Найшвидші поїзди з Бредфорд до Лондон

Відображено час і ціни на 19 серп.

Найшвидша поїздка

3 г.

Середня

3 г. 34 хв.

Поїздів на день

3

Відстань

277 км

Складно подолати маршрут «Бредфорд — Лондон» без принаймні однієї пересадки.

Найшвидший
10:07Bradford Interchange3г.00 13:07London Kings Cross
2 пересадки
$1791В один кінець
08:33Bradford Interchange3г.48 12:21London Euston
1 пересадка
$1261В один кінець
09:33Bradford Interchange3г.55 13:28London Euston
1 пересадка
$1261В один кінець

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок: Поїзди Бредфорд — Лондон

Дістатися до міста Лондон поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Бредфорд — Лондон.
FAQs
Найдешевший квиток на поїзд з Бредфорд у Лондон коштує 1 475 ₴. Проте ці дешеві ціни можуть залежати від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ваші квитки на поїзд з Бредфорд у Лондон. Якщо ви бажаєте заощадити гроші, радимо забронювати квитки на поїзд якомога раніше, щоб скористатися найдешевшою пропозицією, а Omio вам у цьому допоможе!
Подорож поїздом з Бредфорд у Лондон коштує в середньому 2 421 ₴. Ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, року, а також коли ви бронюєте. Що раніше, то краще у більшості випадків!
Бажаєте купити квиток на поїзд з Бредфорд у Лондон? Відстань між Бредфорд і Лондон поїздом орієнтовно 276 km. Що раніше ви забронюєте, то швидше зможете знайти дешевий квиток на поїзд з Бредфорд у Лондон.
Середня тривалість подорожі поїздом з Бредфорд у Лондон складає 2 год 36 хв. Проте час подорожі може бути довшим у вихідні та святкові дні, тож візьміть це до уваги, коли купуватимете квитки на поїзд з Бредфорд у Лондон.

Коли наші клієнти бронюють дешеві квитки на поїзд з Бредфорд у Лондон, вони найчастіше відправляються з Bradford Interchange у Бредфорд та прибувають в London Victoria у Лондон. Завжди корисно знати про ці у Бредфорд та Лондон заздалегідь перед початком вашої подорожі поїздом.

Ви можете знайти поїзд з Бредфорд у Bradford Interchange, розташований 1.1 km від центру міста. Коли ви прибудете в Лондон поїздом, який обирають більшість мандрівників - це London Victoria, що знаходиться 2.9 km від центру міста.

Omio співпрацює з багатьма туристичними партнерами, щоб забезпечити вам найкращий сервіс. На шляху з Бредфорд у Лондон ви можете подорожувати поїздом разом з Northern Rail, London North Eastern Railway, Thameslink, Grand Central Trains чи Cross Country. Радимо перевірити всі можливі, що пропонують свої послуги з Бредфорд у Лондон, аби дізнатися, які зручності вони надають.
Якщо ви бажаєте взяти прямий поїзд з Бредфорд у Лондон, вам варто звернути увагу на квитки від Grand Central Trains. Якщо немає прямих сполучень з Бредфорд у Лондон, перевірте інші сполучення на Omio та підберіть найкращі пропозиції, що допоможуть вам легко дістатися у Лондон.
Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі пропозиції від різних та купити дешеві квитки на поїзд з Бредфорд у Лондон, якщо ви бажаєте поїхати в один чи обидва кінці. Ви маєте змогу отримати всю інформацію про вашу подорож напряму з додатку Omio та зробити вашу майбутню поїздку максимально легкою і комфортною.
Безліч мандрівників, які приїздять у Лондон поїздом, також відвідують такі популярні місця поблизу, Париж, Амстердам чи Брюссель. Якщо ви бажаєте вирушити у Париж, Амстердам чи Брюссель з Лондон, дозвольте Omio знайти для вас найкращі сполучення за доступними цінами.
Якщо у вас немає авто, тепер не проблема подорожувати поїздом з Бредфорд у Лондон. Omio може знайти для вас найкращі сполучення поїздом з Бредфорд у Лондон та порівняти їх на основі ваших потреб. А додаток Omio допоможе зручно зберегти всі ваші квитки в одному місці.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Бредфорд
Лондон

Поїзди з Бредфорд до Лондон, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Найпопулярніші туристичні напрямки

З додатком Omio планувати подорожі просто

Ми допоможемо вам дістатися потрібного пункту призначення. Актуальні дані про поїзди в режимі реального часу, електронні квитки та інші переваги роблять наш інноваційний додаток ідеальним засобом для планування та відстеження поїздок.

ios-badge
android-badge
Hand With Phone
Валюта
Мова

Корисні посилання