[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
5 груд.
802 SNCF | TER
Пн
6 груд.
1047 SNCF | TER
Вт
7 груд.
654 SNCF | TER
Ср
8 груд.
802 SNCF | TER
Чт
9 груд.
654 SNCF | TER
Пт
10 груд.
1112 SNCF | TER

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Шербур — Париж
Дістатися до міста Париж поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Шербур — Париж.
FAQs
Скільки коштує найдешевший квиток на поїзд з Шербур у Париж?
Найдешевшим способом дістатися у Париж з Шербур є поїздом та може коштувати щонайменше 654 ₴, особливо, коли ви шукаєте квитки за низькими цінами заздалегідь. Заощадьте ваші гроші, придбавши дешеві квитки на поїзд з Шербур у Париж через Omio.
Яка середня ціна квитків на поїзд з Шербур у Париж?
В середньому мандрівники витрачають близько 839 ₴ на поїзд з Шербур у Париж. Що раніше ви здійсните бронювання, то дешевші знайдете квитки до Париж з Шербур.
Як далеко Париж з Шербур, якщо я подорожуватиму поїздом?
Якщо ви подорожуєте з Шербур у Париж поїздом, вам варто мати на увазі, що відстань між Шербур і Париж орієнтовно 303 km. Щоб забезпечити легку та комфортну подорож між цими містами, радимо вам забронювати дешеві квитки на поїзд якомога раніше!
Яка середня тривалість подорожі поїздом з Шербур у Париж?
Завжди корисно знати, скільки часу потрібно, щоб дістатися до вашого місця призначення. В середньому тривалість подорожі поїздом з Шербур у Париж складає 3 год 4 хв, однак вона може бути довшою у вихідні та святкові дні. Дозвольте Omio знайти для вас дешеві квитки на найшвидші поїзди з Шербур у Париж.
З ким я можу дістатися з Шербур у Париж поїздом?
Якщо ви шукаєте дешеві поїзди з Шербур у Париж, можете покластися на SNCF | Intercités, SNCF | Intercités чи SNCF | TER, щоб швидко дістатися у Париж. Також корисно перевірити всі можливі з Шербур у Париж, аби дізнатися, чи є відмінності у зручностях, котрі вони пропонують.
Як мені купити дешеві квитки на поїзд, якщо я хочу поїхати з Шербур у Париж?
Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі пропозиції від різних та купити дешеві квитки на поїзд з Шербур у Париж, якщо ви бажаєте поїхати в один чи обидва кінці. Ви маєте змогу отримати всю інформацію про вашу подорож напряму з додатку Omio та зробити вашу майбутню поїздку максимально легкою і комфортною.
Я планую свою наступну подорож поїздом з Шербур у Париж. Які найпопулярніші маршрути поблизу Париж теж варто відвідати?
Безліч мандрівників, які приїздять у Париж поїздом, також відвідують такі популярні місця поблизу, Лондон, Барселона чи Амстердам. Якщо ви бажаєте вирушити у Лондон, Барселона чи Амстердам з Париж, дозвольте Omio знайти для вас найкращі сполучення за доступними цінами.
Чи можу я дістатися поїздом з Шербур у Париж замість подорожі на авто?
Якщо у вас немає авто, тепер не проблема подорожувати поїздом з Шербур у Париж. Omio може знайти для вас найкращі сполучення поїздом з Шербур у Париж та порівняти їх на основі ваших потреб. А додаток Omio допоможе зручно зберегти всі ваші квитки в одному місці.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Париж
Gare Saint-Lazare
Зручності
Gare de Paris Bercy
Зручності
Paris Gare Montparnasse
Зручності
Paris Gare d'Austerlitz
Зручності
Paris Gare de Lyon
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано не в центрі міста, але до нього можна дістатися громадським транспортом.<br>Лінії метро 1, 14<br>Автобусні лінії 29, 57, 61, 91, 20, 24, 63, 65, 87<br>Лінії приміських поїздів RER A, D
Paris Gare de l'Est
Зручності
Paris Gare du Nord
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 4, 5<br>Лінії приміських поїздів RER B, D
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.

Поїзди з Шербур до Париж, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Найпопулярніші туристичні напрямки