[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
4 груд.
968 Renfe
Нд
5 груд.
952 Renfe MD
Пн
6 груд.
952 Renfe MD
Вт
7 груд.
952 Renfe MD
Ср
8 груд.
952 Renfe MD
Чт
9 груд.
952 Renfe MD
Пт
10 груд.
715 Renfe MD
Сб
11 груд.
952 Renfe MD
Нд
12 груд.
952 Renfe MD
Пн
13 груд.
973 Renfe
Вт
14 груд.
952 Renfe MD
Ср
15 груд.
870 Renfe AVE
Чт
16 груд.
952 Renfe MD
Пт
17 груд.
952 Renfe MD
Сб
18 груд.
852 Renfe Intercity
Нд
19 груд.
973 Renfe Intercity
Пн
20 груд.
852 Renfe Intercity
Вт
21 груд.
852 Renfe Intercity
Ср
22 груд.
852 Renfe Intercity
Чт
23 груд.
952 Renfe MD
Пт
24 груд.
609 Renfe

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Сьюдад-Реал — Мадрид
Дістатися до міста Мадрид поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Сьюдад-Реал — Мадрид.
FAQs
Як мені дешево дістатися з Сьюдад-Реал у Мадрид поїздом?
Найдешевші квитки на поїзд з Сьюдад-Реал у Мадрид коштують як мінімум 715 ₴, особливо, коли ви бронюєте квитки за цим маршрутом заздалегідь. Omio може допомогти вам заощадити гроші та знайти дешеві пропозиції квитків на поїзд з Сьюдад-Реал у Мадрид для вашої наступної відпустки.
Яка середня ціна квитків на поїзд з Сьюдад-Реал у Мадрид?
В середньому мандрівники витрачають близько 920 ₴ на поїзд з Сьюдад-Реал у Мадрид. Що раніше ви здійсните бронювання, то дешевші знайдете квитки до Мадрид з Сьюдад-Реал.
Скільки кілометрів з Сьюдад-Реал у Мадрид, якщо подорожувати поїздом?
Вам варто мати на увазі, що відстань у Мадрид з Сьюдад-Реал, якщо подорожувати поїздом, складає орієнтовно 160 km. Якщо ви бажаєте купити квиток на поїзд з Сьюдад-Реал у Мадрид, радимо здійснити бронювання заздалегідь, щоб отримати доступ до найвигідніших цін на поїзд.
Скільки мені потрібно часу, щоб дістатися поїздом з Сьюдад-Реал у Мадрид?
Подорож поїздом з Сьюдад-Реал у Мадрид складає в середньому 2 год 44 хв. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші поїзди з Сьюдад-Реал у Мадрид.
Який у Сьюдад-Реал кращий для відправлення, а котрий у Мадрид підходить для прибуття протягом моєї наступної подорожі поїздом з Сьюдад-Реал у Мадрид?

Перед тим, як розпочати вашу подорож поїздом з Сьюдад-Реал у Мадрид, ніколи не завадить дізнатися, що Ciudad Real - це найпопулярніший для мандрівників з Сьюдад-Реал, у той час як Madrid-Puerta de Atocha - це найвідоміший для тих, хто прибуває у Мадрид.

Де знаходяться у Сьюдад-Реал та у Мадрид?

Ви можете знайти Ciudad Real, який більшість мандрівників Omio обирають найчастіше у Сьюдад-Реал, на відстані орієнтовно 1.7 km від центру міста, а у Мадрид, котрий користується найбільшою популярністю - це Madrid-Puerta de Atocha, розташований 1.8 km від центру міста.

Які пропонують послуги з Сьюдад-Реал у Мадрид?
Для найкращої подорожі поїздом з Сьюдад-Реал у Мадрид, ви можете скористатися послугами, які надають наступні: Renfe чи Renfe AVE. Втім, завжди корисно перевірити всі наявні з Сьюдад-Реал у Мадрид, аби дізнатися, які зручності вони надають.
Чи може Omio допомогти мені знайти квитки на поїзд з Сьюдад-Реал у Мадрид в останню мить?
З Omio тепер легко як ніколи купити дешеві квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Сьюдад-Реал у Мадрид. Просто введіть дати вашої подорожі та купіть найвигідніші квитки на вашу поїздку в один чи обидва кінці. Додаток Omio надає всю інформацію про вашу подорож в одному зручному місці.
Коли я приїду поїздом у Мадрид з Сьюдад-Реал, чи знайду інші місця, які варто відвідати, поблизу Мадрид?
Ваша подорож поїздом з Сьюдад-Реал у Мадрид не повинна завершуватися у Мадрид. Серед інших популярних місць, котрі варто відвідати поблизу Мадрид, є Барселона, Валенсія чи Севілья. Якщо ви бажаєте продовжити свою подорож, відкрийте для себе найкращі та найдешевші маршрути в Барселона, Валенсія чи Севілья разом з Omio!
Якщо я не маю авто, як мені знайти найкращий маршрут на поїзд з Сьюдад-Реал у Мадрид?
Якщо у вас немає авто, тепер не проблема подорожувати поїздом з Сьюдад-Реал у Мадрид. Omio може знайти для вас найкращі сполучення поїздом з Сьюдад-Реал у Мадрид та порівняти їх на основі ваших потреб. А додаток Omio допоможе зручно зберегти всі ваші квитки в одному місці.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Сьюдад-Реал
Мадрид
Ciudad Real
Зручності

Поїзди з Сьюдад-Реал до Мадрид, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію