[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
4 груд.
435 SNCF | TER
Нд
5 груд.
465 SNCF | TER
Вт
7 груд.
294 SNCF | TER
Ср
8 груд.
294 SNCF | TER
Сб
11 груд.
327 SNCF | TER
Нд
12 груд.
654 SNCF | TER
Вт
14 груд.
294 SNCF | TER
Пт
17 груд.
294 SNCF | TER

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Евре — Париж
Дістатися до міста Париж поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Евре — Париж.
FAQs
Скільки коштує найдешевший квиток на поїзд з Евре у Париж?
Найдешевші квитки на поїзд з Евре у Париж можуть коштувати 294 ₴, залежно від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ці квитки на поїзд. Рекомендуємо скористатися Omio, щоб знайти найвигідніші пропозиції для вашої майбутньої подорожі та забронювати квитки якомога раніше!
Скільки в середньому коштує поїзд з Евре у Париж?
Подорож поїздом з Евре у Париж коштує в середньому 372 ₴. Ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, року, а також коли ви бронюєте. Що раніше, то краще у більшості випадків!
Яка відстань у Париж з Евре поїздом?
Вам варто мати на увазі, що відстань у Париж з Евре, якщо подорожувати поїздом, складає орієнтовно 89 km. Якщо ви бажаєте купити квиток на поїзд з Евре у Париж, радимо здійснити бронювання заздалегідь, щоб отримати доступ до найвигідніших цін на поїзд.
Яка середня тривалість подорожі з Евре у Париж поїздом?
Середня тривалість подорожі поїздом з Евре у Париж складає 1 год 12 хв. Проте час подорожі може бути довшим у вихідні та святкові дні, тож візьміть це до уваги, коли купуватимете квитки на поїзд з Евре у Париж.
Якщо я планую подорожувати поїздом, які у Евре та Париж мені варто взяти до уваги?

Перед тим, як розпочати вашу подорож поїздом з Евре у Париж, ніколи не завадить дізнатися, що Evreux - це найпопулярніший для мандрівників з Евре, у той час як Paris Gare de Lyon - це найвідоміший для тих, хто прибуває у Париж.

Наскільки далеко від центру міста у Евре і Париж знаходяться?

Якщо ви плануєте взяти поїзд з Евре, розраховуйте на подорож довжиною в 1.1 km від центру міста до найпопулярнішого, Evreux. Коли ви прибудете у Париж поїздом, розраховуйте на подорож 2.1 km від популярного Paris Gare de Lyon до центру міста.

Які облуговують маршрут Евре у Париж?
Ви можете покластися на наших надійних туристичних партнерів, щоб швидко дістатися поїздом з Евре у Париж. На шляху в Париж з Евре ви можете подорожувати разом з SNCF | Intercités, SNCF | Intercités, SNCF | TER чи SNCF | TER. Проте завжди корисно перевірити всі наявні з Евре у Париж, оскільки вони можуть пропонувати різні зручності.
Як мені знайти найвигідніші пропозиції квитків на поїзд з Евре у Париж?
Заощадьте ваші гроші і дозвольте Omio знайти для вас найдешевші квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Евре у Париж. Наш додаток допоможе вам отримати отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку з Евре у Париж максимально легкою і комфортною.
Плануєте подорож поїздом з Евре у Париж? Дізнайтеся про найпопулярніші маршрути поблизу Париж, які ви теж можете відвідати.
Безліч наших клієнтів, які подорожують поїздом з Евре у Париж не роблять Париж своєю останньою зупинкою. Одними з маршрутів поблизу Париж, які варто відвідати, є Лондон, Барселона чи Амстердам. Скористайтеся Omio, щоб знайти дешеві квитки на поїзд до будь-якого з цих топ-місць!
Як мені дістатися з Евре у Париж, якщо я не маю авто? Чи можу я дістатися поїздом натомість?
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі поїзди, якщо ви бажаєте дістатися з Евре у Париж без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Евре
Париж
Evreux
Зручності

Поїзди з Евре до Париж, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію