[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
650 Flixbus
3957 Eurowings
Пн
29 лист.
650 Flixbus
3400 Eurowings
Вт
30 лист.
731 Flixbus
3823 Lot Polish Airlines
Ср
1 груд.
650 Flixbus
3823 Lot Polish Airlines
Чт
2 груд.
Знайти ціни
3302 Lot Polish Airlines
Пт
3 груд.
585 Flixbus
3302 Lot Polish Airlines

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Краків — Берлін
Дістатися до міста Берлін поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Краків — Берлін.
FAQs
Скільки коштує квиток на дешевий поїзд з Краків у Берлін?
Найдешевшим способом дістатися у Берлін з Краків є поїздом та може коштувати щонайменше 1 297 ₴, особливо, коли ви шукаєте квитки за низькими цінами заздалегідь. Заощадьте ваші гроші, придбавши дешеві квитки на поїзд з Краків у Берлін через Omio.
Яка середня вартість подорожі поїздом з Краків у Берлін?
В середньому мандрівники витрачають близько 1 297 ₴ на поїзд з Краків у Берлін. Що раніше ви здійсните бронювання, то дешевші знайдете квитки до Берлін з Краків.
Як далеко поїздом з Краків у Берлін?
Вам варто мати на увазі, що відстань у Берлін з Краків, якщо подорожувати поїздом, складає орієнтовно 527 km. Якщо ви бажаєте купити квиток на поїзд з Краків у Берлін, радимо здійснити бронювання заздалегідь, щоб отримати доступ до найвигідніших цін на поїзд.
Як довго подорожувати поїздом з Краків у Берлін?
Подорож поїздом з Краків у Берлін складає в середньому 6 год 57 хв. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші поїзди з Краків у Берлін.
Які пропонують дешеві квитки з Краків у Берлін?
Якщо ви шукаєте дешеві поїзди з Краків у Берлін, можете покластися на Deutsche Bahn чи Deutsche Bahn with connection, щоб швидко дістатися у Берлін. Також корисно перевірити всі можливі з Краків у Берлін, аби дізнатися, чи є відмінності у зручностях, котрі вони пропонують.
Чи можу я знайти пряме сполучення поїздом з Краків у Берлін?
Якщо ви шукаєте пряме сполучення з Краків у Берлін, зверніть увагу на квитки на поїзд від Deutsche Bahn, щоб швидко дістатися у Берлін. Ви також можете перевірити інші транспортні сполучення та підібрати, які саме підходять вам найкраще, якщо ви не знаходите ідеального маршруту поїздом з Краків у Берлін.
Чи може Omio допомогти мені знайти квитки на поїзд з Краків у Берлін в останню мить?
Заощадьте ваші гроші і дозвольте Omio знайти для вас найдешевші квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Краків у Берлін. Наш додаток допоможе вам отримати отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку з Краків у Берлін максимально легкою і комфортною.
Коли я приїду поїздом у Берлін з Краків, куди ще мені можна поїхати поблизу Берлін?
Безліч наших клієнтів, які подорожують поїздом з Краків у Берлін не роблять Берлін своєю останньою зупинкою. Одними з маршрутів поблизу Берлін, які варто відвідати, є Амстердам, Прага чи Париж. Скористайтеся Omio, щоб знайти дешеві квитки на поїзд до будь-якого з цих топ-місць!
Замість подорожі на авто, чи можу я дістатися на поїзд з Краків у Берлін?
Дозвольте Omio потурбуватися про це замість вас. Вам непотрібно авто, якщо ви бажаєте дістатися у Берлін з Краків. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення поїздом з Краків у Берлін та купіть дешеві квитки на поїзд сьогодні!
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Краків
Берлін
Krakow Glowny
Зручності
Krakow Plaszow
Зручності

Поїзди з Краків до Берлін, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Most popular journeys