[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
4 груд.
733 SNCF | TGV INOUI
Знайти ціни
Нд
5 груд.
733 SNCF | TGV INOUI
2818 Alsa
Пн
6 груд.
491 SNCF | TGV INOUI
2164 Alsa
Вт
7 груд.
589 SNCF | TGV INOUI
3145 Alsa
Ср
8 груд.
589 SNCF | TGV INOUI
2818 Alsa
Пт
10 груд.
654 SNCF | TER
2491 Alsa

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Ланс — Париж
Дістатися до міста Париж поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Ланс — Париж.
FAQs
Скільки коштує найдешевший квиток на поїзд з Ланс у Париж?
Найдешевший квиток на поїзд з Ланс у Париж коштує 491 ₴. Проте ці дешеві ціни можуть залежати від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ваші квитки на поїзд з Ланс у Париж. Якщо ви бажаєте заощадити гроші, радимо забронювати квитки на поїзд якомога раніше, щоб скористатися найдешевшою пропозицією, а Omio вам у цьому допоможе!
Яка середня вартість подорожі поїздом з Ланс у Париж?
Подорож поїздом з Ланс у Париж коштує в середньому 631 ₴. Ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, року, а також коли ви бронюєте. Що раніше, то краще у більшості випадків!
Як далеко Париж з Ланс, якщо я подорожуватиму поїздом?
Якщо ви подорожуєте з Ланс у Париж поїздом, вам варто мати на увазі, що відстань між Ланс і Париж орієнтовно 178 km. Щоб забезпечити легку та комфортну подорож між цими містами, радимо вам забронювати дешеві квитки на поїзд якомога раніше!
Яка середня тривалість подорожі поїздом з Ланс у Париж?
Подорож поїздом з Ланс у Париж складає в середньому 1 год 13 хв. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші поїзди з Ланс у Париж.
Які мені варто взяти до уваги для моєї майбутньої подорожі з Ланс у Париж?

Перед плануванням вашої подорожі з Ланс у Париж, корисно знати, що більшість мандрівників, котрі дістаються поїздом з Ланс, відправляються з Gare de Lens, а прибувають у Paris Gare de Lyon в Париж.

Де знаходяться у Ланс та у Париж?

Ви можете знайти поїзд з Ланс у Gare de Lens, розташований 692 m від центру міста. Коли ви прибудете в Париж поїздом, який обирають більшість мандрівників - це Paris Gare de Lyon, що знаходиться 2.1 km від центру міста.

Які пропонують дешеві квитки з Ланс у Париж?
Omio співпрацює з багатьма туристичними партнерами, щоб забезпечити вам найкращий сервіс. На шляху з Ланс у Париж ви можете подорожувати поїздом разом з SNCF | TGV, SNCF | TGV чи SNCF | TGV INOUI. Радимо перевірити всі можливі, що пропонують свої послуги з Ланс у Париж, аби дізнатися, які зручності вони надають.
Як мені купити квитки на поїзд з Ланс у Париж?
Якщо ви плануєте подорож поїздом з Ланс у Париж, знайдіть свої квитки в один чи обидва кінці онлайн та забронюйте їх з Omio. Скористайтеся нашим додатком, щоб отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку максимально комфортною.
Я планую свою наступну подорож поїздом з Ланс у Париж. Які найпопулярніші маршрути поблизу Париж теж варто відвідати?
Ваша подорож поїздом з Ланс у Париж не повинна завершуватися у Париж. Серед інших популярних місць, котрі варто відвідати поблизу Париж, є Лондон, Барселона чи Амстердам. Якщо ви бажаєте продовжити свою подорож, відкрийте для себе найкращі та найдешевші маршрути в Лондон, Барселона чи Амстердам разом з Omio!
Замість подорожі на авто, чи можу я дістатися на поїзд з Ланс у Париж?
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі поїзди, якщо ви бажаєте дістатися з Ланс у Париж без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Ланс
Париж
Lens(F)
Зручності

Поїзди з Ланс до Париж, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Найпопулярніші туристичні напрямки