[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
4 груд.
654 SNCF | TER
Пн
6 груд.
523 SNCF | TER
Пт
10 груд.
491 SNCF | TER

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Лізьє — Париж
Дістатися до міста Париж поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Лізьє — Париж.
FAQs
Скільки коштує квиток на дешевий поїзд з Лізьє у Париж?
Найдешевшим способом дістатися у Париж з Лізьє є поїздом та може коштувати щонайменше 491 ₴, особливо, коли ви шукаєте квитки за низькими цінами заздалегідь. Заощадьте ваші гроші, придбавши дешеві квитки на поїзд з Лізьє у Париж через Omio.
Яка середня ціна квитків на поїзд з Лізьє у Париж?
Квитки на поїзд з Лізьє у Париж коштують в середньому 556 ₴. Проте ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, коли ви купуєте квитки, а також від того, наскільки близько чи далеко до дати резервації вашої подорожі. Відтак, якщо ви бажаєте скористатися найвигіднішими пропозиціями, ми рекомендуємо бронювати квитки заздлегідь!
Яка відстань з Лізьє у Париж, якщо подорожувати поїздом?
Вам варто мати на увазі, що відстань у Париж з Лізьє, якщо подорожувати поїздом, складає орієнтовно 158 km. Якщо ви бажаєте купити квиток на поїзд з Лізьє у Париж, радимо здійснити бронювання заздалегідь, щоб отримати доступ до найвигідніших цін на поїзд.
Як довго подорожувати поїздом з Лізьє у Париж?
Тривалість подорожі поїздом з Лізьє у Париж може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Втім, середній час подорожі складає 1 год 47 хв.
Який у Лізьє кращий для відправлення, а котрий у Париж підходить для прибуття протягом моєї наступної подорожі поїздом з Лізьє у Париж?

Перед плануванням вашої подорожі з Лізьє у Париж, корисно знати, що більшість мандрівників, котрі дістаються поїздом з Лізьє, відправляються з Lisieux, а прибувають у Paris Gare de Lyon в Париж.

Звідки відправляється поїзд з Лізьє у Париж?

Коли ви вирушаєте з Лізьє, будь ласка, зверніть увагу, що, який обирають більшість мандрівників Omio, називається Lisieux і знаходиться 945 m від центру міста. Якщо ви бажаєте зупинитися в Париж, вам теж варто знати, що в Париж, котрий користується найбільшою популярністю - це Paris Gare de Lyon та розташовується 23579 km від центру міста.

З ким я можу дістатися з Лізьє у Париж поїздом?
Ви можете покластися на наших надійних туристичних партнерів, щоб швидко дістатися поїздом з Лізьє у Париж. На шляху в Париж з Лізьє ви можете подорожувати разом з SNCF | Intercités, SNCF | Intercités чи SNCF | TER. Проте завжди корисно перевірити всі наявні з Лізьє у Париж, оскільки вони можуть пропонувати різні зручності.
Як мені купити дешеві квитки на поїзд, якщо я хочу поїхати з Лізьє у Париж?
Заощадьте ваші гроші і дозвольте Omio знайти для вас найдешевші квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Лізьє у Париж. Наш додаток допоможе вам отримати отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку з Лізьє у Париж максимально легкою і комфортною.
Коли я приїду поїздом у Париж з Лізьє, куди ще мені можна поїхати поблизу Париж?
Безліч мандрівників, які приїздять у Париж поїздом, також відвідують такі популярні місця поблизу, Лондон, Барселона чи Амстердам. Якщо ви бажаєте вирушити у Лондон, Барселона чи Амстердам з Париж, дозвольте Omio знайти для вас найкращі сполучення за доступними цінами.
Як мені дістатися з Лізьє у Париж, якщо я не маю авто? Чи можу я дістатися поїздом натомість?
Дозвольте Omio потурбуватися про це замість вас. Вам непотрібно авто, якщо ви бажаєте дістатися у Париж з Лізьє. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення поїздом з Лізьє у Париж та купіть дешеві квитки на поїзд сьогодні!
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Лізьє
Париж
Le Grand Jardin
Зручності
Lisieux
Зручності

Поїзди з Лізьє до Париж, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію