[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
650 Regionale
779 Itabus
Пн
29 лист.
650 Regionale
909 Itabus
Вт
30 лист.
650 Regionale
422 Itabus
Ср
1 груд.
650 Regionale
422 Itabus
Чт
2 груд.
650 Regionale
227 Itabus
Пт
3 груд.
650 Regionale
324 Itabus
Сб
4 груд.
650 Regionale
227 Itabus
Нд
5 груд.
650 Regionale
227 Itabus
Пн
6 груд.
650 Regionale
617 Itabus
Вт
7 груд.
650 Regionale
487 Itabus
Ср
8 груд.
650 Regionale
487 Itabus
Чт
9 груд.
650 Regionale
227 Itabus

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Mestre — Мілан
Дістатися до міста Мілан поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Mestre — Мілан.
FAQs
Наскільки дешеві квитки на поїзд з Mestre у Мілан?
Найдешевші квитки на поїзд з Mestre у Мілан можуть коштувати 650 ₴, залежно від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ці квитки на поїзд. Рекомендуємо скористатися Omio, щоб знайти найвигідніші пропозиції для вашої майбутньої подорожі та забронювати квитки якомога раніше!
Скільки в середньому потрібно витратити на подорож поїздом з Mestre у Мілан?
Подорож поїздом з Mestre у Мілан коштує в середньому 650 ₴. Ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, року, а також коли ви бронюєте. Що раніше, то краще у більшості випадків!
Як далеко поїздом з Mestre у Мілан?
Перед плануванням мандрівки з Mestre у Мілан, корисно знати заздалегідь, що Мілан знаходиться орієнтовно 238 km від Mestre, якщо ви подорожуєте поїздом. Щоб скористатися найкращою пропозицією на подорож з Mestre у Мілан, забронюйте квитки на поїзд з Omio якомога раніше.
Як довго подорожувати поїздом з Mestre у Мілан?
Подорож поїздом з Mestre у Мілан складає в середньому 3 год 12 хв. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші поїзди з Mestre у Мілан.
Які використовуються найчастіше у Мілан та у Mestre?

Якщо ви подорожуєте поїздом з Mestre у Мілан, завжди корисно знати, що більшість мандрівників, котрі також подорожують цим маршрутом, відправляються з Mestre у Venezia Mestre Ospedale та прибувають в Мілан у Milano Centrale.

Яка відстань від до центру міста в Mestre і Мілан?

Ви можете знайти поїзд з Mestre у Venezia Mestre Ospedale, розташований 2 km від центру міста. Коли ви прибудете в Мілан поїздом, який обирають більшість мандрівників - це Milano Centrale, що знаходиться 2 km від центру міста.

Які на Omio можуть запропонувати найкращі маршрути з Mestre у Мілан?
Якщо ви шукаєте дешеві поїзди з Mestre у Мілан, можете покластися на Italo, Frecciarossa, Regionale Veloce, Trenitalia чи Regionale, щоб швидко дістатися у Мілан. Також корисно перевірити всі можливі з Mestre у Мілан, аби дізнатися, чи є відмінності у зручностях, котрі вони пропонують.
Як мені знайти найвигідніші пропозиції квитків на поїзд з Mestre у Мілан?
З Omio тепер легко як ніколи купити дешеві квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Mestre у Мілан. Просто введіть дати вашої подорожі та купіть найвигідніші квитки на вашу поїздку в один чи обидва кінці. Додаток Omio надає всю інформацію про вашу подорож в одному зручному місці.
Коли я приїду поїздом у Мілан з Mestre, куди ще мені можна поїхати поблизу Мілан?
Наші клієнти, котрі обрали подорож поїздом у Мілан також часто мандрують в Рим, Париж чи Неаполь. Omio може допомогти спланувати вашу поїздку та знайти найкращі сполучення між Мілан і цими популярними маршрутами.
Якщо я не маю авто, як мені знайти найкращий маршрут на поїзд з Mestre у Мілан?
Дозвольте Omio потурбуватися про це замість вас. Вам непотрібно авто, якщо ви бажаєте дістатися у Мілан з Mestre. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення поїздом з Mestre у Мілан та купіть дешеві квитки на поїзд сьогодні!
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Мілан
Milano Centrale
Зручності
Milano Centrale
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано не в центрі міста, але до нього можна дістатися громадським транспортом.<br>Лінії метро M1, M2, M3, M5
Milano Porta Garibaldi
Зручності

Поїзди з Mestre до Мілан, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію

Найпопулярніші туристичні напрямки