[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
4 груд.
440 Regionale
458 Flixbus
Нд
5 груд.
440 Regionale
261 BlaBlaCar Bus
Пн
6 груд.
440 Regionale
261 Flixbus
Вт
7 груд.
440 Regionale
Знайти ціни
Ср
8 груд.
357 Intercity Notte
Знайти ціни
Чт
9 груд.
357 Intercity Notte
261 BlaBlaCar Bus
Пт
10 груд.
440 Regionale
261 BlaBlaCar Bus
Сб
11 груд.
357 Intercity Notte
261 Flixbus
Нд
12 груд.
440 Regionale
261 BlaBlaCar Bus
Пн
13 груд.
440 Regionale
327 Flixbus
Вт
14 груд.
440 Regionale
327 Flixbus
Ср
15 груд.
440 Regionale
Знайти ціни
Чт
16 груд.
440 Regionale
261 BlaBlaCar Bus
Пт
17 груд.
440 Regionale
392 BlaBlaCar Bus
Сб
18 груд.
440 Regionale
327 Flixbus
Нд
19 груд.
422 Intercity
392 BlaBlaCar Bus
Пн
20 груд.
422 Intercity
327 Flixbus
Вт
21 груд.
324 Intercity
392 BlaBlaCar Bus
Ср
22 груд.
422 Intercity
523 BlaBlaCar Bus
Чт
23 груд.
422 Frecciabianca
327 Flixbus
Пт
24 груд.
422 Intercity
Знайти ціни

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Мілан — Генуя
Дістатися до міста Генуя поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Мілан — Генуя.
FAQs
Як мені дешево дістатися з Мілан у Генуя поїздом?
Найдешевшим способом дістатися у Генуя з Мілан є поїздом та може коштувати щонайменше 357 ₴, особливо, коли ви шукаєте квитки за низькими цінами заздалегідь. Заощадьте ваші гроші, придбавши дешеві квитки на поїзд з Мілан у Генуя через Omio.
Яка середня ціна квитків на поїзд з Мілан у Генуя?
Коли ви бронюєте квитки на поїзд, важливо мати уявлення про їхні середні ціни. Якщо ви подорожуєте поїздом з Мілан у Генуя, розраховуйте витратити в середньому 416 ₴. Ми рекомендуємо заздалегідь бронювати квитки на поїзд, щоб отримати найвигідніші ціни.
Яка відстань з Мілан у Генуя, якщо подорожувати поїздом?
Перед плануванням мандрівки з Мілан у Генуя, корисно знати заздалегідь, що Генуя знаходиться орієнтовно 119 km від Мілан, якщо ви подорожуєте поїздом. Щоб скористатися найкращою пропозицією на подорож з Мілан у Генуя, забронюйте квитки на поїзд з Omio якомога раніше.
Як довго подорожувати поїздом з Мілан у Генуя?
Тривалість подорожі поїздом з Мілан у Генуя може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Втім, середній час подорожі складає 1 год 48 хв.
Які використовуються більшістю мандрівників для моєї подорожі поїздом у Генуя з Мілан?

Перед плануванням вашої подорожі з Мілан у Генуя, корисно знати, що більшість мандрівників, котрі дістаються поїздом з Мілан, відправляються з Milano Centrale, а прибувають у Genova Piazza Principe в Генуя.

Яка відстань від до центру міста в Мілан і Генуя?

Коли ви вирушаєте з Мілан, будь ласка, зверніть увагу, що, який обирають більшість мандрівників Omio, називається Milano Centrale і знаходиться 2.8 km від центру міста. Якщо ви бажаєте зупинитися в Генуя, вам теж варто знати, що в Генуя, котрий користується найбільшою популярністю - це Genova Piazza Principe та розташовується 6988 km від центру міста.

Які облуговують маршрут Мілан у Генуя?
Якщо ви шукаєте дешеві поїзди з Мілан у Генуя, можете покластися на Intercity, Regionale, Regionale Veloce, Trenitalia, Frecciabianca, Thello чи Frecciarossa, щоб швидко дістатися у Генуя. Також корисно перевірити всі можливі з Мілан у Генуя, аби дізнатися, чи є відмінності у зручностях, котрі вони пропонують.
Чи є прямі дешеві сполучення поїздом у Генуя з Мілан?
Якщо ви шукаєте дешеві квитки на поїзд з Мілан у Генуя, зверніть увагу на прямі поїзди з Мілан у Генуя від Frecciarossa, Frecciabianca, Regionale, Intercity чи Intercity Notte. Якщо вам не вдається знайти ідеальний маршрут поїздом з Мілан у Генуя, перевірте на Omio всі запропоновані транспортні сполучення та підберіть, які саме підходять вам найкраще.
Як мені знайти найвигідніші пропозиції квитків на поїзд з Мілан у Генуя?
Якщо ви плануєте подорож поїздом з Мілан у Генуя, знайдіть свої квитки в один чи обидва кінці онлайн та забронюйте їх з Omio. Скористайтеся нашим додатком, щоб отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку максимально комфортною.
Плануєте подорож поїздом з Мілан у Генуя? Дізнайтеся про найпопулярніші маршрути поблизу Генуя, які ви теж можете відвідати.
Наші клієнти, котрі обрали подорож поїздом у Генуя також часто мандрують в Рим, Ніцца чи Неаполь. Omio може допомогти спланувати вашу поїздку та знайти найкращі сполучення між Генуя і цими популярними маршрутами.
Як мені дістатися з Мілан у Генуя, якщо я не маю авто? Чи можу я дістатися поїздом натомість?
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі поїзди, якщо ви бажаєте дістатися з Мілан у Генуя без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Мілан
Генуя
Milano Centrale
Зручності
Milano Centrale
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано не в центрі міста, але до нього можна дістатися громадським транспортом.<br>Лінії метро M1, M2, M3, M5
Milano Porta Garibaldi
Зручності

Поїзди з Мілан до Генуя, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію