[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
2051 SNCF | Intercités
1235 Flixbus
Пн
29 лист.
1170 SNCF | TER
552 Flixbus
Чт
2 груд.
390 SNCF | TER
Знайти ціни
Пт
3 груд.
1131 SNCF | TGV
552 Flixbus

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Париж — Бон
Дістатися до міста Бон поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Париж — Бон.
FAQs
Як мені дешево дістатися з Париж у Бон поїздом?
Найдешевші квитки на поїзд з Париж у Бон можуть коштувати 390 ₴, залежно від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ці квитки на поїзд. Рекомендуємо скористатися Omio, щоб знайти найвигідніші пропозиції для вашої майбутньої подорожі та забронювати квитки якомога раніше!
Яка середня ціна квитків на поїзд з Париж у Бон?
Коли ви бронюєте квитки на поїзд, важливо мати уявлення про їхні середні ціни. Якщо ви подорожуєте поїздом з Париж у Бон, розраховуйте витратити в середньому 1 359 ₴. Ми рекомендуємо заздалегідь бронювати квитки на поїзд, щоб отримати найвигідніші ціни.
Як далеко Бон з Париж, якщо я подорожуватиму поїздом?
Бажаєте купити квиток на поїзд з Париж у Бон? Відстань між Париж і Бон поїздом орієнтовно 274 km. Що раніше ви забронюєте, то швидше зможете знайти дешевий квиток на поїзд з Париж у Бон.
Скільки мені потрібно часу, щоб дістатися поїздом з Париж у Бон?
Середня тривалість подорожі поїздом з Париж у Бон складає 2 год 38 хв. Проте час подорожі може бути довшим у вихідні та святкові дні, тож візьміть це до уваги, коли купуватимете квитки на поїзд з Париж у Бон.
Які мені варто взяти до уваги для моєї майбутньої подорожі з Париж у Бон?

Перед плануванням вашої подорожі з Париж у Бон, корисно знати, що більшість мандрівників, котрі дістаються поїздом з Париж, відправляються з Paris Gare de Lyon, а прибувають у Beaune в Бон.

Де знаходяться у Париж та у Бон?

Щоб допомогти вам спланувати подорож до Бон з Париж, важливо дізнатися, як далеко знаходиться від центру міста. Найпопулярніший в Париж - це Paris Gare de Lyon, розташований 2.1 km від центру міста. У Бон, котрий користується найбільшою популярністю - це Beaune та знаходиться 1.6 km від центру міста.

Які облуговують маршрут Париж у Бон?
Якщо ви шукаєте дешеві поїзди з Париж у Бон, можете покластися на SNCF | TER, SNCF | TGV, SNCF | TGV Lyria, SNCF | TGV Lyria, SNCF | TER чи SNCF | TGV, щоб швидко дістатися у Бон. Також корисно перевірити всі можливі з Париж у Бон, аби дізнатися, чи є відмінності у зручностях, котрі вони пропонують.
Як мені купити квитки на поїзд з Париж у Бон?
З Omio тепер легко як ніколи купити дешеві квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Париж у Бон. Просто введіть дати вашої подорожі та купіть найвигідніші квитки на вашу поїздку в один чи обидва кінці. Додаток Omio надає всю інформацію про вашу подорож в одному зручному місці.
Я хочу здійснити подорож поїздом з Париж у Бон. Які ще місця поблизу Бон варто відвідати?
Ваша подорож поїздом з Париж у Бон не повинна завершуватися у Бон. Серед інших популярних місць, котрі варто відвідати поблизу Бон, є Діжон, Ліон чи Шалон-сюр-Сон. Якщо ви бажаєте продовжити свою подорож, відкрийте для себе найкращі та найдешевші маршрути в Діжон, Ліон чи Шалон-сюр-Сон разом з Omio!
А що як я не маю авто і бажаю поїхати з Париж у Бон? Чи можу я дістатися поїздом?
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі поїзди, якщо ви бажаєте дістатися з Париж у Бон без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Париж
Бон
Gare Saint-Lazare
Зручності
Gare de Paris Bercy
Зручності
Paris Gare Montparnasse
Зручності
Paris Gare d'Austerlitz
Зручності
Paris Gare de Lyon
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано не в центрі міста, але до нього можна дістатися громадським транспортом.<br>Лінії метро 1, 14<br>Автобусні лінії 29, 57, 61, 91, 20, 24, 63, 65, 87<br>Лінії приміських поїздів RER A, D
Paris Gare de l'Est
Зручності
Paris Gare du Nord
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 4, 5<br>Лінії приміських поїздів RER B, D
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.

Поїзди з Париж до Бон, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію