[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Париж — Берне
Дістатися до міста Берне поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Париж — Берне.
FAQs
Скільки коштують найдешевші квитки на поїзд з Париж у Берне?
Дешеві квитки на поїзд з Париж у Берне коштують щонайменше 325 ₴, однак такі ціни залежать від того, наскільки заздалегідь ви знайдете найвигідніші пропозиції та купите квитки. Радимо скористатися Omio, щоб знайти найдешевші квитки на поїзд для вашої наступної подорожі та встигнути забронювати їх якомога раніше!
Яка середня ціна квитків на поїзд з Париж у Берне?
Коли ви бронюєте квитки на поїзд, важливо мати уявлення про їхні середні ціни. Якщо ви подорожуєте поїздом з Париж у Берне, розраховуйте витратити в середньому 455 ₴. Ми рекомендуємо заздалегідь бронювати квитки на поїзд, щоб отримати найвигідніші ціни.
Скільки кілометрів з Париж у Берне, якщо подорожувати поїздом?
Бажаєте купити квиток на поїзд з Париж у Берне? Відстань між Париж і Берне поїздом орієнтовно 130 km. Що раніше ви забронюєте, то швидше зможете знайти дешевий квиток на поїзд з Париж у Берне.
Яка середня тривалість подорожі поїздом з Париж у Берне?
Завжди корисно знати, скільки часу потрібно, щоб дістатися до вашого місця призначення. В середньому тривалість подорожі поїздом з Париж у Берне складає 1 год 30 хв, однак вона може бути довшою у вихідні та святкові дні. Дозвольте Omio знайти для вас дешеві квитки на найшвидші поїзди з Париж у Берне.
Якщо я планую подорожувати поїздом, які у Париж та Берне мені варто взяти до уваги?

Перед плануванням вашої подорожі з Париж у Берне, корисно знати, що більшість мандрівників, котрі дістаються поїздом з Париж, відправляються з Paris Gare de Lyon, а прибувають у Gare de Bernay в Берне.

Звідки відправляється поїзд з Париж у Берне?

Ви можете знайти поїзд з Париж у Paris Gare de Lyon, розташований 2 km від центру міста. Коли ви прибудете в Берне поїздом, який обирають більшість мандрівників - це Gare de Bernay, що знаходиться 0 km від центру міста.

Які облуговують маршрут Париж у Берне?
Якщо ви подорожуєте поїздом з Париж у Берне, можете покластися на SNCF | Intercités, SNCF | Intercités чи SNCF | TER, щоб швидко дістатися у Берне найкращим маршрутом. Ви також можете перевірити всі можливі, які пропонують свої послуги з Париж у Берне, та порівняти їхні переваги перед тим, як купувати квиток.
Як мені купити квитки на поїзд з Париж у Берне?
Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі пропозиції від різних та купити дешеві квитки на поїзд з Париж у Берне, якщо ви бажаєте поїхати в один чи обидва кінці. Ви маєте змогу отримати всю інформацію про вашу подорож напряму з додатку Omio та зробити вашу майбутню поїздку максимально легкою і комфортною.
Коли я приїду поїздом у Берне з Париж, чи знайду інші місця, які варто відвідати, поблизу Берне?
Безліч наших клієнтів, які подорожують поїздом з Париж у Берне не роблять Берне своєю останньою зупинкою. Одними з маршрутів поблизу Берне, які варто відвідати, є Евре, Руан чи Кан. Скористайтеся Omio, щоб знайти дешеві квитки на поїзд до будь-якого з цих топ-місць!
Як мені дістатися з Париж у Берне, якщо я не маю авто? Чи можу я дістатися поїздом натомість?
Тепер не проблема подорожувати з Париж у Берне без авто. Скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі сполучення поїздом та знайти дешеві квитки на поїзд з Париж у Берне. Ви можете зробити вашу майбутню поїздку ще комфортнішою, якщо збережете всі ваші квитки прямо у додатку Omio.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Париж
Берне
Gare Saint-Lazare
Зручності
Gare de Paris Bercy
Зручності
Paris Gare Montparnasse
Зручності
Paris Gare d'Austerlitz
Зручності
Paris Gare de Lyon
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано не в центрі міста, але до нього можна дістатися громадським транспортом.<br>Лінії метро 1, 14<br>Автобусні лінії 29, 57, 61, 91, 20, 24, 63, 65, 87<br>Лінії приміських поїздів RER A, D
Paris Gare de l'Est
Зручності
Paris Gare du Nord
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 4, 5<br>Лінії приміських поїздів RER B, D
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.

Поїзди з Париж до Берне, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію