[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
27 лист.
1964 SNCF | TGV Lyria
Знайти ціни
Нд
28 лист.
1964 SNCF | TGV Lyria
552 Flixbus
Пн
29 лист.
390 SNCF | TER
617 Flixbus
Ср
1 груд.
1170 SNCF | TER
617 Flixbus
Чт
2 груд.
1170 SNCF | TER
487 BlaBlaCar Bus
Пт
3 груд.
1170 SNCF | TER
617 Flixbus

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Париж — Шалон-сюр-Сон
Дістатися до міста Шалон-сюр-Сон поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Париж — Шалон-сюр-Сон.
FAQs
Скільки коштує найдешевший квиток на поїзд з Париж у Шалон-сюр-Сон?
Найдешевші квитки на поїзд з Париж у Шалон-сюр-Сон коштують як мінімум 390 ₴, особливо, коли ви бронюєте квитки за цим маршрутом заздалегідь. Omio може допомогти вам заощадити гроші та знайти дешеві пропозиції квитків на поїзд з Париж у Шалон-сюр-Сон для вашої наступної відпустки.
Яка середня вартість подорожі поїздом з Париж у Шалон-сюр-Сон?
Коли ви бронюєте квитки на поїзд, важливо мати уявлення про їхні середні ціни. Якщо ви подорожуєте поїздом з Париж у Шалон-сюр-Сон, розраховуйте витратити в середньому 1 305 ₴. Ми рекомендуємо заздалегідь бронювати квитки на поїзд, щоб отримати найвигідніші ціни.
Як далеко Шалон-сюр-Сон з Париж, якщо я подорожуватиму поїздом?
Бажаєте купити квиток на поїзд з Париж у Шалон-сюр-Сон? Відстань між Париж і Шалон-сюр-Сон поїздом орієнтовно 296 km. Що раніше ви забронюєте, то швидше зможете знайти дешевий квиток на поїзд з Париж у Шалон-сюр-Сон.
Скільки мені потрібно часу, щоб дістатися поїздом з Париж у Шалон-сюр-Сон?
Середня тривалість подорожі поїздом з Париж у Шалон-сюр-Сон складає 3 год 1 хв. Проте час подорожі може бути довшим у вихідні та святкові дні, тож візьміть це до уваги, коли купуватимете квитки на поїзд з Париж у Шалон-сюр-Сон.
Який у Париж кращий для відправлення, а котрий у Шалон-сюр-Сон підходить для прибуття протягом моєї наступної подорожі поїздом з Париж у Шалон-сюр-Сон?

Якщо ви подорожуєте поїздом з Париж у Шалон-сюр-Сон, завжди корисно знати, що більшість мандрівників, котрі також подорожують цим маршрутом, відправляються з Париж у Paris Gare de Lyon та прибувають в Шалон-сюр-Сон у Chalon-sur-Saône.

Де знаходяться у Париж та у Шалон-сюр-Сон?

Ви можете знайти Paris Gare de Lyon, який більшість мандрівників Omio обирають найчастіше у Париж, на відстані орієнтовно 2.1 km від центру міста, а у Шалон-сюр-Сон, котрий користується найбільшою популярністю - це Chalon-sur-Saône, розташований 539 m від центру міста.

Які пропонують послуги з Париж у Шалон-сюр-Сон?
Якщо ви подорожуєте поїздом з Париж у Шалон-сюр-Сон, можете покластися на SNCF | TER, SNCF | TGV, SNCF | TER, SNCF | Intercités, SNCF | TGV Lyria, SNCF | TGV, SNCF | TGV Lyria чи SNCF | TGV INOUI, щоб швидко дістатися у Шалон-сюр-Сон найкращим маршрутом. Ви також можете перевірити всі можливі, які пропонують свої послуги з Париж у Шалон-сюр-Сон, та порівняти їхні переваги перед тим, як купувати квиток.
Як мені купити квитки на поїзд з Париж у Шалон-сюр-Сон?
Якщо ви плануєте подорож поїздом з Париж у Шалон-сюр-Сон, знайдіть свої квитки в один чи обидва кінці онлайн та забронюйте їх з Omio. Скористайтеся нашим додатком, щоб отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку максимально комфортною.
Я хочу здійснити подорож поїздом з Париж у Шалон-сюр-Сон. Які ще місця поблизу Шалон-сюр-Сон варто відвідати?
Безліч наших клієнтів, які подорожують поїздом з Париж у Шалон-сюр-Сон не роблять Шалон-сюр-Сон своєю останньою зупинкою. Одними з маршрутів поблизу Шалон-сюр-Сон, які варто відвідати, є Ліон, Діжон чи Страсбург. Скористайтеся Omio, щоб знайти дешеві квитки на поїзд до будь-якого з цих топ-місць!
А що як я не маю авто і бажаю поїхати з Париж у Шалон-сюр-Сон? Чи можу я дістатися поїздом?
Подорожувати без авто з Париж у Шалон-сюр-Сон тепер не проблема! Відкрийте Omio та порівняйте найкращі сполучення поїздом. Ви також можете скористатися додатком Omio, щоб зберігати усі ваші квитки в одному місці для легкої та комфортної подорожі з Париж у Шалон-сюр-Сон.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Париж
Шалон-сюр-Сон
Gare Saint-Lazare
Зручності
Gare de Paris Bercy
Зручності
Paris Gare Montparnasse
Зручності
Paris Gare d'Austerlitz
Зручності
Paris Gare de Lyon
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано не в центрі міста, але до нього можна дістатися громадським транспортом.<br>Лінії метро 1, 14<br>Автобусні лінії 29, 57, 61, 91, 20, 24, 63, 65, 87<br>Лінії приміських поїздів RER A, D
Paris Gare de l'Est
Зручності
Paris Gare du Nord
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 4, 5<br>Лінії приміських поїздів RER B, D
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.

Поїзди з Париж до Шалон-сюр-Сон, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію