[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
27 лист.
992 SNCF | TER
780 Alsa
Нд
28 лист.
618 SNCF | TER
293 Alsa
Вт
30 лист.
780 SNCF | TGV INOUI
455 Alsa
Ср
1 груд.
618 SNCF | TER
293 Alsa
Чт
2 груд.
618 SNCF | TER
1138 Alsa
Пт
3 груд.
618 SNCF | TER
780 Alsa
Сб
4 груд.
618 SNCF | TER
780 Alsa
Нд
5 груд.
618 SNCF | TER
162 Movelia
Чт
9 груд.
780 SNCF | TGV INOUI
650 Alsa
Пт
10 груд.
Знайти ціни
293 Alsa
Сб
11 груд.
780 SNCF | TGV
650 Alsa
Нд
12 груд.
780 SNCF | TGV INOUI
293 Alsa
Вт
14 груд.
618 SNCF | TER
293 Alsa
Чт
16 груд.
780 SNCF | TGV
293 Alsa
Пт
17 груд.
1105 SNCF | TGV INOUI
780 Alsa

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Париж — Сен-П'єрр-де-Кор
Дістатися до міста Сен-П'єрр-де-Кор поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Париж — Сен-П'єрр-де-Кор.
FAQs
Скільки коштує квиток на дешевий поїзд з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор?
Найдешевшим способом дістатися у Сен-П'єрр-де-Кор з Париж є поїздом та може коштувати щонайменше 618 ₴, особливо, коли ви шукаєте квитки за низькими цінами заздалегідь. Заощадьте ваші гроші, придбавши дешеві квитки на поїзд з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор через Omio.
Скільки в середньому коштує поїзд з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор?
В середньому мандрівники витрачають близько 707 ₴ на поїзд з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор. Що раніше ви здійсните бронювання, то дешевші знайдете квитки до Сен-П'єрр-де-Кор з Париж.
Як далеко поїздом з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор?
Вам варто мати на увазі, що відстань у Сен-П'єрр-де-Кор з Париж, якщо подорожувати поїздом, складає орієнтовно 201 km. Якщо ви бажаєте купити квиток на поїзд з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор, радимо здійснити бронювання заздалегідь, щоб отримати доступ до найвигідніших цін на поїзд.
Скільки мені потрібно часу, щоб дістатися поїздом з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор?
Завжди корисно знати, скільки часу потрібно, щоб дістатися до вашого місця призначення. В середньому тривалість подорожі поїздом з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор складає 59 хв, однак вона може бути довшою у вихідні та святкові дні. Дозвольте Omio знайти для вас дешеві квитки на найшвидші поїзди з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор.
Які використовуються найчастіше у Сен-П'єрр-де-Кор та у Париж?

Для подорожі поїздом з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор найпопулярніший для мандрівників з Париж - це Paris Gare de Lyon. Натомість у Сен-П'єрр-де-Кор найвідоміший - це Gare de St-Pierre-des-Corps.

Яка відстань від до центру міста в Париж і Сен-П'єрр-де-Кор?

Щоб допомогти вам спланувати подорож до Сен-П'єрр-де-Кор з Париж, важливо дізнатися, як далеко знаходиться від центру міста. Найпопулярніший в Париж - це Paris Gare de Lyon, розташований 2.1 km від центру міста. У Сен-П'єрр-де-Кор, котрий користується найбільшою популярністю - це Gare de St-Pierre-des-Corps та знаходиться 1.9 km від центру міста.

Які пропонують послуги з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор?
Для найкращої подорожі поїздом з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор, ви можете скористатися послугами, які надають наступні: SNCF | TGV, SNCF | TGV, SNCF | Intercités, SNCF | TER, SNCF | Intercités чи SNCF | TGV INOUI. Втім, завжди корисно перевірити всі наявні з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор, аби дізнатися, які зручності вони надають.
Як мені знайти найвигідніші пропозиції квитків на поїзд з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор?
Omio може швидко знайти для вас дешеві квитки в останню мить, якщо ви плануєте поїздку з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор поїздом в один чи обидва кінці. Ви можете знайти всю інформацію про вашу майбутню подорож з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор в одному місці - додатку Omio.
Я планую свою наступну подорож поїздом з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор. Які найпопулярніші маршрути поблизу Сен-П'єрр-де-Кор теж варто відвідати?
Безліч мандрівників, які приїздять у Сен-П'єрр-де-Кор поїздом, також відвідують такі популярні місця поблизу, Бордо, Ліон чи Ліле. Якщо ви бажаєте вирушити у Бордо, Ліон чи Ліле з Сен-П'єрр-де-Кор, дозвольте Omio знайти для вас найкращі сполучення за доступними цінами.
Чи можу я дістатися поїздом з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор замість подорожі на авто?
Дозвольте Omio потурбуватися про це замість вас. Вам непотрібно авто, якщо ви бажаєте дістатися у Сен-П'єрр-де-Кор з Париж. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення поїздом з Париж у Сен-П'єрр-де-Кор та купіть дешеві квитки на поїзд сьогодні!
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Париж
Сен-П'єрр-де-Кор
Gare Saint-Lazare
Зручності
Gare de Paris Bercy
Зручності
Paris Gare Montparnasse
Зручності
Paris Gare d'Austerlitz
Зручності
Paris Gare de Lyon
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано не в центрі міста, але до нього можна дістатися громадським транспортом.<br>Лінії метро 1, 14<br>Автобусні лінії 29, 57, 61, 91, 20, 24, 63, 65, 87<br>Лінії приміських поїздів RER A, D
Paris Gare de l'Est
Зручності
Paris Gare du Nord
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 4, 5<br>Лінії приміських поїздів RER B, D
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.

Поїзди з Париж до Сен-П'єрр-де-Кор, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію