[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Париж — Вернон
Дістатися до міста Вернон поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Париж — Вернон.
FAQs
Скільки коштують найдешевші квитки на поїзд з Париж у Вернон?
Найдешевший квиток на поїзд з Париж у Вернон коштує 371 ₴. Проте ці дешеві ціни можуть залежати від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ваші квитки на поїзд з Париж у Вернон. Якщо ви бажаєте заощадити гроші, радимо забронювати квитки на поїзд якомога раніше, щоб скористатися найдешевшою пропозицією, а Omio вам у цьому допоможе!
Скільки в середньому коштує поїзд з Париж у Вернон?
Подорож поїздом з Париж у Вернон коштує в середньому 445 ₴. Ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, року, а також коли ви бронюєте. Що раніше, то краще у більшості випадків!
Як далеко Вернон з Париж, якщо я подорожуватиму поїздом?
Вам варто мати на увазі, що відстань у Вернон з Париж, якщо подорожувати поїздом, складає орієнтовно 69 km. Якщо ви бажаєте купити квиток на поїзд з Париж у Вернон, радимо здійснити бронювання заздалегідь, щоб отримати доступ до найвигідніших цін на поїзд.
Скільки мені потрібно часу, щоб дістатися поїздом з Париж у Вернон?
Подорож поїздом з Париж у Вернон складає в середньому 48 хв. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші поїзди з Париж у Вернон.
Які використовуються більшістю мандрівників для моєї подорожі поїздом у Вернон з Париж?

Якщо ви подорожуєте поїздом з Париж у Вернон, завжди корисно знати, що більшість мандрівників, котрі також подорожують цим маршрутом, відправляються з Париж у Paris Gare de Lyon та прибувають в Вернон у Gare de Vernon-Giverny.

Наскільки далеко від центру міста у Париж і Вернон знаходяться?

Ви можете знайти Paris Gare de Lyon, який більшість мандрівників Omio обирають найчастіше у Париж, на відстані орієнтовно 2 km від центру міста, а у Вернон, котрий користується найбільшою популярністю - це Gare de Vernon-Giverny, розташований 1 km від центру міста.

Які на Omio можуть запропонувати найкращі маршрути з Париж у Вернон?
Omio співпрацює з багатьма туристичними партнерами, щоб забезпечити вам найкращий сервіс. На шляху з Париж у Вернон ви можете подорожувати поїздом разом з SNCF | Intercités, SNCF | Intercités, SNCF | TER чи SNCF | TER. Радимо перевірити всі можливі, що пропонують свої послуги з Париж у Вернон, аби дізнатися, які зручності вони надають.
Як мені купити квитки на поїзд з Париж у Вернон?
З Omio тепер легко як ніколи купити дешеві квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Париж у Вернон. Просто введіть дати вашої подорожі та купіть найвигідніші квитки на вашу поїздку в один чи обидва кінці. Додаток Omio надає всю інформацію про вашу подорож в одному зручному місці.
Плануєте подорож поїздом з Париж у Вернон? Дізнайтеся про найпопулярніші маршрути поблизу Вернон, які ви теж можете відвідати.
Ваша подорож поїздом з Париж у Вернон не повинна завершуватися у Вернон. Серед інших популярних місць, котрі варто відвідати поблизу Вернон, є Руан, Мант-ла-Жолі чи Бове. Якщо ви бажаєте продовжити свою подорож, відкрийте для себе найкращі та найдешевші маршрути в Руан, Мант-ла-Жолі чи Бове разом з Omio!
Замість подорожі на авто, чи можу я дістатися на поїзд з Париж у Вернон?
Тепер не проблема подорожувати з Париж у Вернон без авто. Скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі сполучення поїздом та знайти дешеві квитки на поїзд з Париж у Вернон. Ви можете зробити вашу майбутню поїздку ще комфортнішою, якщо збережете всі ваші квитки прямо у додатку Omio.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Париж
Вернон
Gare Saint-Lazare
Зручності
Gare de Paris Bercy
Зручності
Paris Gare Montparnasse
Зручності
Paris Gare d'Austerlitz
Зручності
Paris Gare de Lyon
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано не в центрі міста, але до нього можна дістатися громадським транспортом.<br>Лінії метро 1, 14<br>Автобусні лінії 29, 57, 61, 91, 20, 24, 63, 65, 87<br>Лінії приміських поїздів RER A, D
Paris Gare de l'Est
Зручності
Paris Gare du Nord
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 4, 5<br>Лінії приміських поїздів RER B, D
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.

Поїзди з Париж до Вернон, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію