[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
618 SNCF | Intercités
Пн
29 лист.
699 SNCF | Intercités
Вт
30 лист.
650 SNCF | Intercités
Пт
3 груд.
650 SNCF | Intercités

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Париж — В'єрзон
Дістатися до міста В'єрзон поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Париж — В'єрзон.
FAQs
Скільки коштують найдешевші квитки на поїзд з Париж у В'єрзон?
Найдешевші квитки на поїзд з Париж у В'єрзон коштують як мінімум 618 ₴, особливо, коли ви бронюєте квитки за цим маршрутом заздалегідь. Omio може допомогти вам заощадити гроші та знайти дешеві пропозиції квитків на поїзд з Париж у В'єрзон для вашої наступної відпустки.
Скільки в середньому коштує поїзд з Париж у В'єрзон?
Бронювання квитків на поїзд у В'єрзон з Париж коштує в середньому 696 ₴. Втім, резервація заздалегідь надає вам більше шансів знайти справді дешеві квитки з Париж до В'єрзон, які зазвичай дорожчі у день відправлення.
Скільки кілометрів з Париж у В'єрзон, якщо подорожувати поїздом?
Якщо ви подорожуєте з Париж у В'єрзон поїздом, вам варто мати на увазі, що відстань між Париж і В'єрзон орієнтовно 183 km. Щоб забезпечити легку та комфортну подорож між цими містами, радимо вам забронювати дешеві квитки на поїзд якомога раніше!
Скільки часу триває подорож поїздом з Париж у В'єрзон?
Подорож поїздом з Париж у В'єрзон складає в середньому 1 год 35 хв. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші поїзди з Париж у В'єрзон.
Які мені варто взяти до уваги для моєї майбутньої подорожі з Париж у В'єрзон?

Коли наші клієнти бронюють дешеві квитки на поїзд з Париж у В'єрзон, вони найчастіше відправляються з Paris Gare de Lyon у Париж та прибувають в Vierzon у В'єрзон. Завжди корисно знати про ці у Париж та В'єрзон заздалегідь перед початком вашої подорожі поїздом.

Наскільки далеко від центру міста у Париж і В'єрзон знаходяться?

Ви можете знайти поїзд з Париж у Paris Gare de Lyon, розташований 2 km від центру міста. Коли ви прибудете в В'єрзон поїздом, який обирають більшість мандрівників - це Vierzon, що знаходиться 2 km від центру міста.

Які пропонують послуги з Париж у В'єрзон?
Для найкращої подорожі поїздом з Париж у В'єрзон, ви можете скористатися послугами, які надають наступні: SNCF | Intercités, SNCF | Intercités чи SNCF | TER. Втім, завжди корисно перевірити всі наявні з Париж у В'єрзон, аби дізнатися, які зручності вони надають.
Як мені купити дешеві квитки на поїзд, якщо я хочу поїхати з Париж у В'єрзон?
З Omio тепер легко як ніколи купити дешеві квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Париж у В'єрзон. Просто введіть дати вашої подорожі та купіть найвигідніші квитки на вашу поїздку в один чи обидва кінці. Додаток Omio надає всю інформацію про вашу подорож в одному зручному місці.
Я хочу здійснити подорож поїздом з Париж у В'єрзон. Які ще місця поблизу В'єрзон варто відвідати?
Безліч наших клієнтів, які планують подорож поїздом у В'єрзон також часто мандрують до таких місць, як Бурж, Орлеан чи Турс. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення між В'єрзон і цими популярними маршрутами, вартими відвідати.
Якщо я не маю авто, як мені знайти найкращий маршрут на поїзд з Париж у В'єрзон?
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі поїзди, якщо ви бажаєте дістатися з Париж у В'єрзон без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Париж
В'єрзон
Gare Saint-Lazare
Зручності
Gare de Paris Bercy
Зручності
Paris Gare Montparnasse
Зручності
Paris Gare d'Austerlitz
Зручності
Paris Gare de Lyon
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано не в центрі міста, але до нього можна дістатися громадським транспортом.<br>Лінії метро 1, 14<br>Автобусні лінії 29, 57, 61, 91, 20, 24, 63, 65, 87<br>Лінії приміських поїздів RER A, D
Paris Gare de l'Est
Зручності
Paris Gare du Nord
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 4, 5<br>Лінії приміських поїздів RER B, D
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.

Поїзди з Париж до В'єрзон, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію