[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
Знайти ціни
325 Flixbus
Пн
29 лист.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Вт
30 лист.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Ср
1 груд.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Чт
2 груд.
Знайти ціни
325 Flixbus
Пт
3 груд.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Сб
4 груд.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Нд
5 груд.
Знайти ціни
325 Eurolines Germany
Пн
6 груд.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Вт
7 груд.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Ср
8 груд.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Чт
9 груд.
452 Deutsche Bahn
325 Flixbus
Пт
10 груд.
Знайти ціни
325 Flixbus
Сб
11 груд.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Нд
12 груд.
Знайти ціни
325 Flixbus
Пн
13 груд.
452 Deutsche Bahn
358 Eurolines Germany
Вт
14 груд.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Ср
15 груд.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Чт
16 груд.
Знайти ціни
325 ArdaTur
Пт
17 груд.
452 Deutsche Bahn
325 Flixbus

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Прага — Дрезден
Дістатися до міста Дрезден поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Прага — Дрезден.
FAQs
Скільки коштують найдешевші квитки на поїзд з Прага у Дрезден?
Найдешевшим способом дістатися у Дрезден з Прага є поїздом та може коштувати щонайменше 452 ₴, особливо, коли ви шукаєте квитки за низькими цінами заздалегідь. Заощадьте ваші гроші, придбавши дешеві квитки на поїзд з Прага у Дрезден через Omio.
Яка середня вартість подорожі поїздом з Прага у Дрезден?
Коли ви бронюєте квитки на поїзд, важливо мати уявлення про їхні середні ціни. Якщо ви подорожуєте поїздом з Прага у Дрезден, розраховуйте витратити в середньому 452 ₴. Ми рекомендуємо заздалегідь бронювати квитки на поїзд, щоб отримати найвигідніші ціни.
Скільки кілометрів з Прага у Дрезден, якщо подорожувати поїздом?
Перед плануванням мандрівки з Прага у Дрезден, корисно знати заздалегідь, що Дрезден знаходиться орієнтовно 117 km від Прага, якщо ви подорожуєте поїздом. Щоб скористатися найкращою пропозицією на подорож з Прага у Дрезден, забронюйте квитки на поїзд з Omio якомога раніше.
Як довго подорожувати поїздом з Прага у Дрезден?
Середня тривалість подорожі поїздом з Прага у Дрезден складає 2 год 15 хв. Проте час подорожі може бути довшим у вихідні та святкові дні, тож візьміть це до уваги, коли купуватимете квитки на поїзд з Прага у Дрезден.
Який у Прага кращий для відправлення, а котрий у Дрезден підходить для прибуття протягом моєї наступної подорожі поїздом з Прага у Дрезден?

Якщо ви подорожуєте поїздом з Прага у Дрезден, завжди корисно знати, що більшість мандрівників, котрі також подорожують цим маршрутом, відправляються з Прага у Prague, Praha, Zličín та прибувають в Дрезден у Dresden Hauptbahnhof.

Наскільки далеко від центру міста у Прага і Дрезден знаходяться?

Щоб допомогти вам спланувати подорож до Дрезден з Прага, важливо дізнатися, як далеко знаходиться від центру міста. Найпопулярніший в Прага - це Prague, Praha, Zličín, розташований 10 km від центру міста. У Дрезден, котрий користується найбільшою популярністю - це Dresden Hauptbahnhof та знаходиться 1 km від центру міста.

Які пропонують послуги з Прага у Дрезден?
Ви можете покластися на наших надійних туристичних партнерів, щоб швидко дістатися поїздом з Прага у Дрезден. На шляху в Дрезден з Прага ви можете подорожувати разом з Deutsche Bahn. Проте завжди корисно перевірити всі наявні з Прага у Дрезден, оскільки вони можуть пропонувати різні зручності.
Чи можу я купити квитки на поїзд в обидва кінці з Прага у Дрезден?
Заощадьте ваші гроші і дозвольте Omio знайти для вас найдешевші квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Прага у Дрезден. Наш додаток допоможе вам отримати отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку з Прага у Дрезден максимально легкою і комфортною.
Я планую свою наступну подорож поїздом з Прага у Дрезден. Які найпопулярніші маршрути поблизу Дрезден теж варто відвідати?
Безліч мандрівників, які приїздять у Дрезден поїздом, також відвідують такі популярні місця поблизу, Берлін, Мюнхен чи Вроцлав. Якщо ви бажаєте вирушити у Берлін, Мюнхен чи Вроцлав з Дрезден, дозвольте Omio знайти для вас найкращі сполучення за доступними цінами.
Як мені дістатися з Прага у Дрезден, якщо я не маю авто? Чи можу я дістатися поїздом натомість?
Просто скористайтеся Omio, щоб порівняти найкращі поїзди, якщо ви бажаєте дістатися з Прага у Дрезден без авто. Додаток Omio зручно зберігає ваші квитки в одному місці, щоб зробити вашу майбутню подорож комфортнішою.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Прага
Дрезден
Praha Hlavni Nadrazi (M)
Зручності

Поїзди з Прага до Дрезден, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію