[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
1436 Leo Express
585 Infobus
Пн
29 лист.
Знайти ціни
618 STUDENT AGENCY k.s.
Вт
30 лист.
Знайти ціни
512 Euroticket
Ср
1 груд.
Знайти ціни
618 STUDENT AGENCY k.s.
Чт
2 груд.
Знайти ціни
585 Infobus
Пт
3 груд.
966 Leo Express
618 STUDENT AGENCY k.s.
Сб
4 груд.
Знайти ціни
512 Euroticket
Нд
5 груд.
966 Leo Express
585 Infobus
Пн
6 груд.
Знайти ціни
618 STUDENT AGENCY k.s.
Вт
7 груд.
Знайти ціни
512 Euroticket
Ср
8 груд.
Знайти ціни
618 STUDENT AGENCY k.s.
Чт
9 груд.
Знайти ціни
585 Infobus
Пт
10 груд.
818 Leo Express
618 STUDENT AGENCY k.s.
Сб
11 груд.
Знайти ціни
487 Flixbus
Нд
12 груд.
576 Leo Express
585 Infobus
Пн
13 груд.
Знайти ціни
487 Flixbus
Вт
14 груд.
Знайти ціни
513 Euroticket
Ср
15 груд.
Знайти ціни
618 STUDENT AGENCY k.s.
Чт
16 груд.
Знайти ціни
585 Infobus
Пт
17 груд.
670 Leo Express
455 Flixbus

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Прага — Катовіце
Дістатися до міста Катовіце поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Прага — Катовіце.
FAQs
Як мені дешево дістатися з Прага у Катовіце поїздом?
Найдешевший квиток на поїзд з Прага у Катовіце коштує 966 ₴. Проте ці дешеві ціни можуть залежати від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ваші квитки на поїзд з Прага у Катовіце. Якщо ви бажаєте заощадити гроші, радимо забронювати квитки на поїзд якомога раніше, щоб скористатися найдешевшою пропозицією, а Omio вам у цьому допоможе!
Скільки в середньому потрібно витратити на подорож поїздом з Прага у Катовіце?
В середньому мандрівники витрачають близько 1 201 ₴ на поїзд з Прага у Катовіце. Що раніше ви здійсните бронювання, то дешевші знайдете квитки до Катовіце з Прага.
Яка відстань у Катовіце з Прага поїздом?
Якщо ви подорожуєте поїздом з Прага у Катовіце, відстань складає орієнтовно 328 km. Радимо купити дешеві квитки на поїзд з Прага у Катовіце заздалегідь за допомогою Omio або додатку Omio.
Скільки часу триває подорож поїздом з Прага у Катовіце?
Якщо ви подорожуєте поїздом, вам важливо знати час, потрібний, щоб дістатися до вашого місця призначення. Ось чому ми можемо знайти для вас дешеві квитки на найшвидші поїзди з Прага у Катовіце. Щоб ефективніше розрахувати час подорожі поїздом з Прага у Катовіце, зверніть увагу, що її середня тривалість складає 5 год 34 хв.
Які використовуються більшістю мандрівників для моєї подорожі поїздом у Катовіце з Прага?

Коли наші клієнти бронюють дешеві квитки на поїзд з Прага у Катовіце, вони найчастіше відправляються з Prague, Praha, Zličín у Прага та прибувають в Katowice у Катовіце. Завжди корисно знати про ці у Прага та Катовіце заздалегідь перед початком вашої подорожі поїздом.

Наскільки далеко від центру міста у Прага і Катовіце знаходяться?

Щоб допомогти вам спланувати подорож до Катовіце з Прага, важливо дізнатися, як далеко знаходиться від центру міста. Найпопулярніший в Прага - це Prague, Praha, Zličín, розташований 10 km від центру міста. У Катовіце, котрий користується найбільшою популярністю - це Katowice та знаходиться 0 km від центру міста.

Які пропонують послуги з Прага у Катовіце?
Ви можете покластися на наших надійних туристичних партнерів, щоб швидко дістатися поїздом з Прага у Катовіце. На шляху в Катовіце з Прага ви можете подорожувати разом з Czech Railway, Leo Express чи RegioJet. Проте завжди корисно перевірити всі наявні з Прага у Катовіце, оскільки вони можуть пропонувати різні зручності.
Якщо я бажаю дістатися з Прага у Катовіце, чи можу я знайти прямий поїзд?
Якщо ви шукаєте дешеві квитки на поїзд з Прага у Катовіце, зверніть увагу на прямі поїзди з Прага у Катовіце від Leo Express. Якщо вам не вдається знайти ідеальний маршрут поїздом з Прага у Катовіце, перевірте на Omio всі запропоновані транспортні сполучення та підберіть, які саме підходять вам найкраще.
Як мені купити квитки на поїзд з Прага у Катовіце?
Заощадьте ваші гроші і дозвольте Omio знайти для вас найдешевші квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Прага у Катовіце. Наш додаток допоможе вам отримати отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку з Прага у Катовіце максимально легкою і комфортною.
Я хочу здійснити подорож поїздом з Прага у Катовіце. Які ще місця поблизу Катовіце варто відвідати?
Безліч мандрівників, які приїздять у Катовіце поїздом, також відвідують такі популярні місця поблизу, Краків, Варшава чи Вроцлав. Якщо ви бажаєте вирушити у Краків, Варшава чи Вроцлав з Катовіце, дозвольте Omio знайти для вас найкращі сполучення за доступними цінами.
Замість подорожі на авто, чи можу я дістатися на поїзд з Прага у Катовіце?
Подорожувати без авто з Прага у Катовіце тепер не проблема! Відкрийте Omio та порівняйте найкращі сполучення поїздом. Ви також можете скористатися додатком Omio, щоб зберігати усі ваші квитки в одному місці для легкої та комфортної подорожі з Прага у Катовіце.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Прага
Катовіце
Praha Hlavni Nadrazi (M)
Зручності

Поїзди з Прага до Катовіце, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію