[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
27 лист.
415 Regionale
325 Flixbus
Нд
28 лист.
415 Regionale
1268 goopti
Пн
29 лист.
415 Regionale
389 Itabus
Вт
30 лист.
415 Regionale
389 Itabus
Ср
1 груд.
415 Regionale
292 Itabus
Чт
2 груд.
415 Regionale
292 Itabus
Пт
3 груд.
415 Regionale
389 Itabus
Сб
4 груд.
415 Regionale
65 Flixbus
Нд
5 груд.
415 Regionale
487 Itabus
Пн
6 груд.
415 Regionale
129 Itabus
Вт
7 груд.
415 Regionale
292 Itabus
Ср
8 груд.
415 Regionale
487 Itabus
Чт
9 груд.
415 Regionale
129 Itabus
Пт
10 груд.
415 Regionale
129 Itabus
Сб
11 груд.
415 Regionale
129 Itabus
Нд
12 груд.
415 Regionale
389 Itabus
Пн
13 груд.
517 Italo
65 Flixbus
Вт
14 груд.
415 Regionale
129 Itabus
Ср
15 груд.
415 Regionale
65 Flixbus
Чт
16 груд.
415 Regionale
194 Itabus
Пт
17 груд.
415 Regionale
487 Itabus

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Верона — Мілан
Дістатися до міста Мілан поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Верона — Мілан.
FAQs
Як мені дешево дістатися з Верона у Мілан поїздом?
Найдешевші квитки на поїзд з Верона у Мілан можуть коштувати 415 ₴, залежно від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ці квитки на поїзд. Рекомендуємо скористатися Omio, щоб знайти найвигідніші пропозиції для вашої майбутньої подорожі та забронювати квитки якомога раніше!
Яка середня ціна квитків на поїзд з Верона у Мілан?
В середньому мандрівники витрачають близько 415 ₴ на поїзд з Верона у Мілан. Що раніше ви здійсните бронювання, то дешевші знайдете квитки до Мілан з Верона.
Яка відстань з Верона у Мілан, якщо подорожувати поїздом?
Вам варто мати на увазі, що відстань у Мілан з Верона, якщо подорожувати поїздом, складає орієнтовно 141 km. Якщо ви бажаєте купити квиток на поїзд з Верона у Мілан, радимо здійснити бронювання заздалегідь, щоб отримати доступ до найвигідніших цін на поїзд.
Як довго подорожувати поїздом з Верона у Мілан?
Подорож поїздом з Верона у Мілан складає в середньому 1 год 55 хв. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші поїзди з Верона у Мілан.
Які мені варто взяти до уваги для моєї майбутньої подорожі з Верона у Мілан?

Якщо ви подорожуєте поїздом з Верона у Мілан, завжди корисно знати, що більшість мандрівників, котрі також подорожують цим маршрутом, відправляються з Верона у Verona Porta Nuova та прибувають в Мілан у Milano Centrale.

Де знаходяться у Верона та у Мілан?

Коли ви вирушаєте з Верона, будь ласка, зверніть увагу, що, який обирають більшість мандрівників Omio, називається Verona Porta Nuova і знаходиться 1 km від центру міста. Якщо ви бажаєте зупинитися в Мілан, вам теж варто знати, що в Мілан, котрий користується найбільшою популярністю - це Milano Centrale та розташовується 40 km від центру міста.

Які на Omio можуть запропонувати найкращі маршрути з Верона у Мілан?
Ви можете покластися на наших надійних туристичних партнерів, щоб швидко дістатися поїздом з Верона у Мілан. На шляху в Мілан з Верона ви можете подорожувати разом з Regionale, Italo, Frecciarossa чи Trenitalia. Проте завжди корисно перевірити всі наявні з Верона у Мілан, оскільки вони можуть пропонувати різні зручності.
Чи є прямий поїзд з Верона у Мілан?
Якщо ви бажаєте взяти прямий поїзд з Верона у Мілан, вам варто звернути увагу на квитки від Italo. Якщо немає прямих сполучень з Верона у Мілан, перевірте інші сполучення на Omio та підберіть найкращі пропозиції, що допоможуть вам легко дістатися у Мілан.
Як мені купити дешеві квитки на поїзд, якщо я хочу поїхати з Верона у Мілан?
Заощадьте ваші гроші і дозвольте Omio знайти для вас найдешевші квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Верона у Мілан. Наш додаток допоможе вам отримати отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку з Верона у Мілан максимально легкою і комфортною.
Я хочу здійснити подорож поїздом з Верона у Мілан. Які ще місця поблизу Мілан варто відвідати?
Безліч наших клієнтів, які планують подорож поїздом у Мілан також часто мандрують до таких місць, як Рим, Париж чи Неаполь. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення між Мілан і цими популярними маршрутами, вартими відвідати.
Якщо я не маю авто, як мені знайти найкращий маршрут на поїзд з Верона у Мілан?
Дозвольте Omio потурбуватися про це замість вас. Вам непотрібно авто, якщо ви бажаєте дістатися у Мілан з Верона. Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі сполучення поїздом з Верона у Мілан та купіть дешеві квитки на поїзд сьогодні!
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Верона
Мілан
Verona Porta Nuova
Зручності

Поїзди з Верона до Мілан, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію