[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Сб
27 лист.
1460 ÖBB | S-Bahn
Знайти ціни
Нд
28 лист.
647 ÖBB | REX
670 Flixbus
Пн
29 лист.
647 ÖBB | Railjet
650 Flixbus
Ср
1 груд.
484 ÖBB | Nightjet
650 Flixbus
Чт
2 груд.
647 ÖBB | REX
552 Flixbus
Пт
3 груд.
647 ÖBB | REX
Знайти ціни
Сб
4 груд.
647 ÖBB | S-Bahn
Знайти ціни
Пн
6 груд.
647 ÖBB | REX
552 Flixbus
Вт
7 груд.
647 ÖBB | InterCity
Знайти ціни
Чт
9 груд.
484 ÖBB | Nightjet
325 Flixbus
Пт
10 груд.
647 ÖBB | InterCity
Знайти ціни
Нд
12 груд.
484 ÖBB | Nightjet
650 Flixbus
Пн
13 груд.
1938 Deutsche Bahn
325 Flixbus
Ср
15 груд.
647 ÖBB
325 Flixbus
Чт
16 груд.
Знайти ціни
582 Union Ivkoni International
Пт
17 груд.
647 ÖBB | REX
Знайти ціни

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Відень — Пассау
Дістатися до міста Пассау поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Відень — Пассау.
FAQs
Як мені дешево дістатися з Відень у Пассау поїздом?
Найдешевші квитки на поїзд з Відень у Пассау можуть коштувати 484 ₴, залежно від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте ці квитки на поїзд. Рекомендуємо скористатися Omio, щоб знайти найвигідніші пропозиції для вашої майбутньої подорожі та забронювати квитки якомога раніше!
Скільки в середньому потрібно витратити на подорож поїздом з Відень у Пассау?
Квитки на поїзд з Відень у Пассау коштують в середньому 777 ₴. Проте ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, коли ви купуєте квитки, а також від того, наскільки близько чи далеко до дати резервації вашої подорожі. Відтак, якщо ви бажаєте скористатися найвигіднішими пропозиціями, ми рекомендуємо бронювати квитки заздлегідь!
Яка відстань з Відень у Пассау, якщо подорожувати поїздом?
Якщо ви подорожуєте з Відень у Пассау поїздом, вам варто мати на увазі, що відстань між Відень і Пассау орієнтовно 219 km. Щоб забезпечити легку та комфортну подорож між цими містами, радимо вам забронювати дешеві квитки на поїзд якомога раніше!
Яка середня тривалість подорожі з Відень у Пассау поїздом?
Якщо ви подорожуєте поїздом, вам важливо знати час, потрібний, щоб дістатися до вашого місця призначення. Ось чому ми можемо знайти для вас дешеві квитки на найшвидші поїзди з Відень у Пассау. Щоб ефективніше розрахувати час подорожі поїздом з Відень у Пассау, зверніть увагу, що її середня тривалість складає 2 год 22 хв.
Які мені варто взяти до уваги для моєї майбутньої подорожі з Відень у Пассау?

Для подорожі поїздом з Відень у Пассау найпопулярніший для мандрівників з Відень - це Wien Westbahnhof. Натомість у Пассау найвідоміший - це Passau Hbf.

Де знаходяться у Відень та у Пассау?

Щоб допомогти вам спланувати подорож до Пассау з Відень, важливо дізнатися, як далеко знаходиться від центру міста. Найпопулярніший в Відень - це Wien Westbahnhof, розташований 2.9 km від центру міста. У Пассау, котрий користується найбільшою популярністю - це Passau Hbf та знаходиться 305 m від центру міста.

З ким я можу дістатися з Відень у Пассау поїздом?
Ви можете покластися на наших надійних туристичних партнерів, щоб швидко дістатися поїздом з Відень у Пассау. На шляху в Пассау з Відень ви можете подорожувати разом з ÖBB | ICE, Deutsche Bahn, ÖBB чи ÖBB | Railjet. Проте завжди корисно перевірити всі наявні з Відень у Пассау, оскільки вони можуть пропонувати різні зручності.
Чи можу я купити квитки на поїзд в обидва кінці з Відень у Пассау?
Скористайтеся Omio, щоб знайти найкращі пропозиції від різних та купити дешеві квитки на поїзд з Відень у Пассау, якщо ви бажаєте поїхати в один чи обидва кінці. Ви маєте змогу отримати всю інформацію про вашу подорож напряму з додатку Omio та зробити вашу майбутню поїздку максимально легкою і комфортною.
Я планую свою наступну подорож поїздом з Відень у Пассау. Які найпопулярніші маршрути поблизу Пассау теж варто відвідати?
Безліч мандрівників, які приїздять у Пассау поїздом, також відвідують такі популярні місця поблизу, Мюнхен, Берлін чи Лінц. Якщо ви бажаєте вирушити у Мюнхен, Берлін чи Лінц з Пассау, дозвольте Omio знайти для вас найкращі сполучення за доступними цінами.
Якщо я не маю авто, як мені знайти найкращий маршрут на поїзд з Відень у Пассау?
Подорожувати без авто з Відень у Пассау тепер не проблема! Відкрийте Omio та порівняйте найкращі сполучення поїздом. Ви також можете скористатися додатком Omio, щоб зберігати усі ваші квитки в одному місці для легкої та комфортної подорожі з Відень у Пассау.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Відень
Пассау
Wien Hauptbahnhof
Зручності
Wien Hbf
Зручності
Wien Westbahnhof
Зручності

Поїзди з Відень до Пассау, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію