[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

Інформація

Це все Omio

Із моменту запуску сервісу у 2013 році Omio змінює світ подорожей, допомагаючи клієнтам їздити туди, куди їх кличе серце.

Збираєтеся до яскравої туристичної столиці, наприклад до Парижа, або до невеликого затишного містечка на кшталт іспанського Мотрілю? Наша інноваційна та зручна платформа завжди допомагає мандрівникам з усього світу досліджувати Європу, США й Канаду!

Ми зібрали пропозиції від більш ніж тисячі перевізників: купити квиток на поїзд, автобус, літак або пором, замовити трансфер з аеропорту чи орендувати машину тепер простіше простого. З нами ви заощадите час і гроші, зможете сфокусуватися на найголовнішому та спокійно насолоджуватися поїздкою.

Вивчайте різні можливості для подорожей

Незліченні можливості для пошуку нових змістовних маршрутів

Бронюйте всі квитки в одному місці

Порівняйте варіанти та знайдіть оптимальну ціну за допомогою нашого зручного додатка

Надійна служба підтримки

Сповіщення щодо поїздки, інформація про безпеку й надійна служба підтримки в додатку

Історія

У 2010 році засновник компанії, Нарен Шаам, вирушив у тривалий турпохід Європою.

У 2010 році засновник компанії, Нарен Шаам, вирушив у тривалий турпохід Європою.

Він знав, куди хоче потрапити, але спланувати оптимальний маршрут, знайти недорогий квиток на автобус або дізнатися, який поїзд іде до пункту призначення, виявилося не так просто. У результаті він витратив чимало сил і коштів.

Шаам побачив потребу в універсальній платформі для бронювання квитків. Саме тому він залишив свою роботу у фінансовій сфері в Нью-Йорку й переїхав до Берліна — ідеального міста для розвитку технологічних стартапів.

У 2013 році народилася компанія GoEuro.

Чому ми змінили назву? Ми віримо, що подорожі надихають людей по всьому світу, а не лише в Європі, і наш бренд має відображати ці переконання.

Ставши Omio, ми змогли вийти за рамки бронювання квитків. Ми перетворилися на платформу з усіма сервісами для подорожей, які допомагають нашим клієнтам досліджувати світ.

У 2020 році почалася пандемія COVID-19, через яку індустрія подорожей разом з усім світом застопорилася. Проте наша команда продовжувала допомагати клієнтам долати труднощі, які приніс новий вірус.

Світ подорожей змінився назавжди. Але ми продовжуємо створювати новаторські рішення й підтримувати клієнтів, щоби вони могли вільно подорожувати, відвідувати вже знайомі місця й відкривати для себе нові.

Команда Omio

З невеликого стартапу з декількох людей наша команда виросла до 300 співробітників із більш ніж 50 країн, які працюють в офісах у Берліні, Празі, Пекіні, Лондоні та Нью-Йорку.

Щодня ми збираємося разом, щоби перетворити бачення майбутнього на реальність. Ми ставимо собі за мету пропонувати клієнтам подорожі, які надихають, тішать і дають відповіді на питання. Наші переваги — інноваційні технології, любов до своєї справи й команда з дуже різних людей. Робота в Omio — це також подорож назустріч прекрасному світу мандрів.

Цікаві факти

Наші клієнти настільки ж різноманітні, як і наші маршрути

Усі наші клієнти відчувають потяг до подорожей, нехай і по-різному: іспанцям подобається подорожувати в межах своєї країни, а от американці мріють побачити Париж, Рим і Амстердам.

Наша компанія — лідер із наземних перевезень у Європі, а ще ми допомагаємо людям піклуватися про навколишнє середовище.

Кожен четвертий клієнт Omio пересів із літаків на поїзди, зменшивши свій особистий вуглецевий слід більш ніж на 50 %! Стаємо ближчими до землі!

Електронні квитки означають відсутність безпосереднього контакту з людьми

Усе у ваших руках! Omio — ваш надійний партнер у подорожах і експерт з електронних квитків. З нашими безконтактними квитками ви легко та швидко дістанетеся куди потрібно на поїзді чи автобусі, почуваючись більш безпечно в щоразу новому світі.

У середньому щодня ми продаємо достатньо квитків, щоб заповнити більш ніж 300 автобусів і 30 поїздів.

А це багато місць!

Ми навіть доставимо вас з аеропорту до центру міста!

Не чекайте на таксі біля аеропорту: додайте трансфер під час бронювання квитків!

Наше портфоліо

У нашу мережу входять бренди Omio, Rome2rio і busradar — три компанії на трьох континентах. З нами ви швидко, ефективно й безпечно доїдете туди, куди вам потрібно.

Інвестори

Платформа Omio отримала понад 400 млн дол. США фінансування. Нас підтримують кілька ключових інвесторів, які вірять у нашу ідею: Atomico, Battery Ventures, Goldman Sachs Investment Partners, Kleiner Perkins Caufield & Byers, Lakestar, NEA, Silver Lake Kraftwerk, Temasek і Kinnevik.