[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

Інформація

Про нас

Omio пропонує унікальний підхід до подорожей. Наша провідна платформа надає можливість знаходити найшвидші, найдешевші та найкращі варіанти подорожі поїздом, автобусом і літаком до тисяч міст, містечок і селищ у всій Європі. Ви заощаджуєте час і гроші!

Подорожуйте легко

Усю найскладнішу роботу ми взяли на себе, позбавивши вас зайвого клопоту. Плануйте поїздки без жодних хвилювань і метушні.

Усі доступні варіанти

Єдина пошукова система пропонує дані про рейси для поїздів, автобусів і літаків, аби ви могли спланувати маршрут. Потрібно лише вибрати вид транспорту та ціну, яка вас улаштовує.

Пошук у всій Європі

Визначте маршрут, вибравши початковий та кінцевий пункти вашої поїздки з-поміж тисяч європейських міст, містечок і селищ.

Історія

У 2010 році засновник компанії, Нарен Шаам, вирушив у тривалу туристичну подорож Європою.

Так, у 2012 році народилася компанія GoEuro.

На початку 2019 року назву GoEuro було змінено на Omio. Вимовляти слід так: «О-МІ-о».

Ми хотіли створити бренд, який наблизить нас до користувачів. Чому Omio? Ця назва випромінює силу, свіжість, є унікальною та легко вимовляється. Літери «о» в новій назві є відсиланням до GoEuro та символізують дві точки на карті, зв’язок між якими надихає нас. Нова унікальна гама кольорів викликає відчуття спокою, а створені на замовлення ілюстрації пробуджують жагу до подорожей.

Незважаючи на ці зміни, ми залишаємося вірними цілям, поставленим перед GoEuro — бути найкращою платформою для бронювання квитків на поїзди, автобуси та літаки. Наш сервіс став ще швидшим і ефективнішим, він працює однаково бездоганно на ПК, мобільних пристроях і в мережі.

Хоча пункти призначення були відомі, спланувати оптимальний маршрут, знайти доступні квитки на автобус або дізнатися, яким поїздом можна дістатися потрібного міста, виявилося досить проблематично. Зрештою все це призводило до розчарування та неочікуваних витрат. Усвідомивши необхідність у створенні єдиної платформи, яка б охоплювала всі аспекти подорожей, Шаам полишив свою роботу у фінансовому секторі в Нью-Йорку, спакував валізи та переїхав до Берліна — міста з ідеальним кліматом для технологічних стартапів.

На сьогоднішній день Omio веде діяльність у 15 країнах і продовжує розширюватися! Щомісяця нашим додатком користується 27 мільйонів людей із понад 120 країн, яких готові доправити до понад 100 000 пунктів призначення по всій Європі більш як 800 наших партнерів-перевізників.

Подорож лише починається. Ласкаво просимо на борт з Omio.

Колектив

На сьогоднішній день наш колектив — це понад 300 відданих своїй справі працівників із більш ніж 45 країн світу, об’єднаних спільною метою: створити єдину платформу для подорожей до будь-якого куточка Європи. У прагненні змінити погляди людей на подорожі нам допомагає наша завзятість і сучасні технології. Нижче наведено слова деяких працівників Omio про роботу в нашій компанії.

Керівництво

Нарен Шаам

генеральний директор і засновник компанії Omio

Народився в індійському місті Бангалор. Отримав ступінь MBA в Гарвардському університеті. Працював в автомобільній індустрії та фінансовому секторі в Нью-Йорку. У 2012 році переїхав до Берліна, де заснував компанію Omio. На цю ідею його надихнула туристична подорож Європою, під час якої стало очевидно, що система бронювання пасажирських перевезень на континенті потребує вдосконалень.

Едгар Бергер

директор із розвитку бренду

Едгар Бергер довгий час займається інвестиціями у високотехнологічні компанії. У минулому на посаді голови правління та генерального директора компанії Sony Music International сприяв розвитку бізнесу в 45 країнах.

Мальте Чердрон

операційний директор

Мальте Чердрон працює в компанії [NewName] із 2013 року. До цього обіймав посаду виконавчого директора в компанії MoviePilot, а також керівника відділу стратегічного розвитку в компанії StudiVZ.

Філіпо Бонсанті

віце-президент із маркетингу

Філіпо Бонсанті працює у сфері маркетингу протягом приблизно двадцяти років. У минулому обіймав посаду директора маркетингових стратегій і планування для Європи, Близького Сходу й Африки в компанії Ebay.

Александра Оуклі

віце-президент із персоналу

Александра Оуклі має успішний досвід роботи у сфері підбору персоналу та керування кадрами. У минулому вона обіймала керівні посади в компаніях Skype, Blinkbox і Photobox.

Дейв Прайс

віце-президент із розробки продукту

Дейв Прайс, який має понад 17 років досвіду у сфері керування продуктом, допомагав розробляти продукти в інших компаніях, зокрема в BBC та Spotify.

Томас Вочетка

віце-президент із проектування

Томас Вочетка, колишній партнер у компанії Microsoft, має понад 25 років досвіду роботи в компаніях і стартапах, які займаються розробкою ПЗ, зокрема Hewlett-Packard.

Цікаві факти

У 2017 році до нас звернулося понад 500 клієнтів із запитом щодо подорожування з тваринами.

Багато з наших партнерів лояльно ставляться до пасажирів із домашніми улюбленцями. Хіба не чудово знати, що ваші улюбленці можуть подорожувати разом із вами?

Подорожувати з нами швидко та легко завдяки електронним квиткам.

Ми пропонуємо можливість подорожувати без паперових квитків сотнями маршрутів у 20 країнах Європи. До вашого відома: в Італії майже всі наші квитки продаються в електронному вигляді!

У середньому щодня ми продаємо достатньо квитків, аби заповнити понад 300 автобусів і близько 30 поїздів.

А це ціла купа місць!

Нашими послугами користуються клієнти з усього світу, які мають різні туристичні вподобання.

Іспанці здебільшого подорожують власною країною — найбільшою популярністю в них користується маршрут Мадрид — Барселона. Американці масово подорожують до Парижа, Амстердама та Рима. Клієнти з Китаю закохані в Італію та залюбки подорожують із Рима до Флоренції та у зворотному напрямку.

Ми навіть доставимо вас з аеропорту до центру міста.

Жодних проблем! Забронювавши квиток на рейс, додайте трансфер з аеропорту. Це краще, ніж чекати на таксі!

Інвестори

Інвестиції в компанію Omio становлять приблизно 300 млн доларів США. Нас підтримує велика кількість ключових інвесторів, які вірять у нашу ідею, зокрема Atomico, Battery Ventures, Goldman Sachs Investment Partners, Kleiner Perkins Caufield & Byers, Lakestar, NEA та Silver Lake Kraftwerk.

Подяки

Компанія Omio отримує величезний обсяг інформації з різних джерел, як-от GeoNames, OpenFlights, OpenStreetMap, RSP (Atoc) і TheMoneyConverter.com.

Також ми використовуємо дані GeoLite2 від сервісу MaxMind, доступного за адресою www.maxmind.com.