[menuItemContent][menuItemRightSideContent]
Валюта

ПОРІВНЯННЯ Ціни для різних видів транспорту

Нд
28 лист.
1105 SNCF | Intercités
812 Flixbus
Пн
29 лист.
927 SNCF | Intercités
325 Flixbus
Вт
30 лист.
813 SNCF | Intercités
Знайти ціни
Ср
1 груд.
813 SNCF | Intercités
Знайти ціни
Чт
2 груд.
862 SNCF | Intercités
Знайти ціни

Ці компанії довіряють нам. Ми продаємо всі їхні квитки на одній платформі.

Deutsche Bahn
Regionale
Trenitalia
Easyjet

Поради для поїздок

Поїзди Париж — Невер
Дістатися до міста Невер поїздом дуже просто. Шукаєте швидкі, дешеві або новенькі варіанти? Наші експерти з подорожей підібрали для вас найкращі варіанти поїздок за маршрутом Париж — Невер.
FAQs
Скільки коштує квиток на дешевий поїзд з Париж у Невер?
Найдешевші квитки на поїзд з Париж у Невер коштують як мінімум 813 ₴, особливо, коли ви бронюєте квитки за цим маршрутом заздалегідь. Omio може допомогти вам заощадити гроші та знайти дешеві пропозиції квитків на поїзд з Париж у Невер для вашої наступної відпустки.
Яка середня ціна квитків на поїзд з Париж у Невер?
Квитки на поїзд з Париж у Невер коштують в середньому 948 ₴. Проте ціни можуть відрізнятися залежно від пори дня, коли ви купуєте квитки, а також від того, наскільки близько чи далеко до дати резервації вашої подорожі. Відтак, якщо ви бажаєте скористатися найвигіднішими пропозиціями, ми рекомендуємо бронювати квитки заздлегідь!
Скільки кілометрів з Париж у Невер, якщо подорожувати поїздом?
Якщо ви подорожуєте поїздом з Париж у Невер, відстань складає орієнтовно 215 km. Радимо купити дешеві квитки на поїзд з Париж у Невер заздалегідь за допомогою Omio або додатку Omio.
Яка середня тривалість подорожі поїздом з Париж у Невер?
Подорож поїздом з Париж у Невер складає в середньому 1 год 56 хв. Проте тривалість може відрізнятися залежно від конкретних дат, вихідних чи святкових днів. Omio може допомогти вам знайти дешеві квитки на найшвидші поїзди з Париж у Невер.
Які використовуються більшістю мандрівників для моєї подорожі поїздом у Невер з Париж?

Коли наші клієнти бронюють дешеві квитки на поїзд з Париж у Невер, вони найчастіше відправляються з Paris Gare de Lyon у Париж та прибувають в Nevers у Невер. Завжди корисно знати про ці у Париж та Невер заздалегідь перед початком вашої подорожі поїздом.

Де знаходяться у Париж та у Невер?

Якщо ви плануєте взяти поїзд з Париж, розраховуйте на подорож довжиною в 2 km від центру міста до найпопулярнішого, Paris Gare de Lyon. Коли ви прибудете у Невер поїздом, розраховуйте на подорож 0 km від популярного Nevers до центру міста.

Які облуговують маршрут Париж у Невер?
Для найкращої подорожі поїздом з Париж у Невер, ви можете скористатися послугами, які надають наступні: SNCF | Intercités, SNCF | Intercités чи SNCF | TER. Втім, завжди корисно перевірити всі наявні з Париж у Невер, аби дізнатися, які зручності вони надають.
Чи можу я купити квитки на поїзд в обидва кінці з Париж у Невер?
Заощадьте ваші гроші і дозвольте Omio знайти для вас найдешевші квитки на поїзд в один чи обидва кінці з Париж у Невер. Наш додаток допоможе вам отримати отримати всю інформацію про вашу подорож в одному місці та зробити майбутню поїздку з Париж у Невер максимально легкою і комфортною.
Я планую свою наступну подорож поїздом з Париж у Невер. Які найпопулярніші маршрути поблизу Невер теж варто відвідати?
Ваша подорож поїздом з Париж у Невер не повинна завершуватися у Невер. Серед інших популярних місць, котрі варто відвідати поблизу Невер, є Ліон, Діжон чи Клермон-Ферран. Якщо ви бажаєте продовжити свою подорож, відкрийте для себе найкращі та найдешевші маршрути в Ліон, Діжон чи Клермон-Ферран разом з Omio!
Чи можу я дістатися поїздом з Париж у Невер замість подорожі на авто?
Якщо у вас немає авто, тепер не проблема подорожувати поїздом з Париж у Невер. Omio може знайти для вас найкращі сполучення поїздом з Париж у Невер та порівняти їх на основі ваших потреб. А додаток Omio допоможе зручно зберегти всі ваші квитки в одному місці.
Вокзали

Важливі вокзали та аеропорти для цієї подорожі

Париж
Невер
Gare Saint-Lazare
Зручності
Gare de Paris Bercy
Зручності
Paris Gare Montparnasse
Зручності
Paris Gare d'Austerlitz
Зручності
Paris Gare de Lyon
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано не в центрі міста, але до нього можна дістатися громадським транспортом.<br>Лінії метро 1, 14<br>Автобусні лінії 29, 57, 61, 91, 20, 24, 63, 65, 87<br>Лінії приміських поїздів RER A, D
Paris Gare de l'Est
Зручності
Paris Gare du Nord
Зручності
Прохолодні напої
Туалет

Запитання й відповіді

Де знаходиться вокзал, і як туди дістатися?
Вокзал розташовано в пішій досяжності від центру міста та має сполучення з іншими районами міста за допомогою громадського транспорту.<br>Лінії метро 4, 5<br>Лінії приміських поїздів RER B, D
Скільки часу потрібно, щоб дістатися з вокзалу до центра міста?
This station is a 5-10 minute walk from the city centre.

Поїзди з Париж до Невер, не зовсім те, що ви шукали?

Ось ще кілька ресурсів, які можуть містити потрібну вам інформацію